چت مشاوره رایگان ایتا

folder_openمطالب عمومی
commentبدون دیدگاه
چت مشاوره رایگان ایتا

امروزه برقرای ارتباط با مشاور برای پاسخ گویی به سوالات عزیزان در قالب چت مشاوره رایگان ایتا می تواند کمک زیادی به آن ها کند که از مراجعه حضوری در دوران کرونا و…. پرهیز داشته باشند. به همین خاطر در ادامه شما را با ساده ترین راه ارتباطی با برای رفع مشکلتان که همان چت مشاوره رایگان در برنامه ایتا است آشنا می کنیم.

مشاور رایگان در ایتا

از آنجایی که شبکه اجتماعی ایتا یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان در ایران می باشد، به همین خاطر بسیاری از افراد از این طریق اقدام به دریافت جلسات مشاوره در برنامه ایتا به صورت آنلاین و رایگان می کنند. چت مشاوره رایگان در ایتا به دلیل سهولت کارایی و همچنین در دسترس بودن آن برای بسیاری از افراد سبب جذابیت این سرویس رایگان شده و برای افرادی که به دنبال راه حل در موضوعات مختلف هستند می تواند بسیار مفید بوده باشد. البته این موضوع را نیز بیان کنیم که باید توجه داشت، چت مشاوره رایگان در ایتا نمی تواند جایگزین مشاوره حضوری و تخصصی بوده باشد و به همین خاطر باید از مشاوران حرفه ای و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

در نهایت باید به افرادی که بعد مسافت طولانی دارند و یا از استان های دیگر امکان دسترسی به مشاور متخصص را ندارند، چت مشاوره رایگان در ایتا می تواند گزینه مناسب و مفیدی برای این دسته از افراد بوده باشد. برای برقراری ارتباط و یا چت رایگان در شبکه اجتماعی ایتا می توانید به آیدی مقابل یعنی https://eitaa.com/lezatetark مراجعه کنید و یا با کلیک بر روی عکس زیر به صفحه مورد نظر منتقل شوید.چت مشاوره آنلاین رایگان در ایتا

چت مشاوره آنلاین رایگان در ایتا و خدمات آن

فرآیندی که از طریق آن فرد بیمار بتواند به راحتی با مشاور مورد نظر در محیطی امن، دلسوزانه و محرمانه صحبت کند را جلسات گفتار درمانی و مشاوره درمانی گویند که در طول فرآیند مشاوره، به فرد کمک می شود تا بین رابطه خود با واقعیت بیرونی خود تمایز قائل شود.

مطالب مرتبط: چت مشاوره رایگان در روبیکا

امروزه اهداف مشاوره ای برای هر متخصصی که در این حوزه فعالیت می کند متفاوت است چرا که می توان گفت در بین متخصصان اهداف یکسانی وجود نداشته و هر مشاوری با توجه به ارزش ها، نگرش ها و آموزش هایی که درمانگر به آن نیاز دارد می تواند اقدام به رفع نیار کاربر برآید. از جمله اهدافی که غالبا بسیاری از مشاوران روانشناسی در جامعه دنبال می کنند عبارتند از:

 • مشاوره قبل از ازدواج
 • مشاوره زوج درمانی
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره سلامت روان همچون درمان افسردگی، استرس، اضطراب و…
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره اعتیاد
 • مشاوره افسردگی

مزایای چت مشاوره آنلاین رایگان در ایتا

مزیت های زیادی را می توان برای چت مشاوره آنلاین در برنامه ایتا نام برد که عبارتند از:

 • نیاز به نگرانی از بابت احراز هویتتان نیست چرا که شما ناشناس هستید و قطعا حریم خصوصی شما محافظت می شود.
 • اگر مشکل جسمی یا ذهنی دارید، می توانید به این نوع مشاوره دسترسی داشته باشید.
 • بعد مسافت و دوری از کلینیک در این مورد قابل حل می باشد
 • و مهمتر از همه، چنین چت های مشاور در برنامه ایتا و… مقرون به صرفه خواهد بود.

در این محتوا سعی کردیم تا در رابطه با مزیت و کاربردهای چت مشاوره آنلاین در برنامه ایتا بگوئیم که چه قدر جوامع امروزی به آن نیاز دارند. اگر شما نیز به مشاور و راهنما برای کمک به احوال کنونی تان دارید می توانید برای برقراری تماس با شماره 09907643044 تماس حاصل فرمائید و یا در شبکه اجتماعی ایتا به آدرس اینترنتی https://eitaa.com/lezatetark کلیک نمائید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست