شماره واتساپ دکتر سپیده هاشم زاده

folder_openمطالب عمومی
commentبدون دیدگاه
دکتر سپیده هاشم زاده

در این محتوا کوتاه که صرفا معرفی و ارتباط با دکتر سپیده هاشم زاده جهت دریافت خدمات روانشناسی است می خواهیم شما را با آیدی اینستاگرام واتس آپ و شماره تماس دکتر سپیده هاشم زاده آشنا کنیم.

شماره تماس دکتر سپیده هاشم زاده

شماره تماس دکتر سپیده هاشم زاده

احتمالا شما نیز به دلیل مشکلات روانشناسی که دارید نیاز به ارتباط با شماره تماس دکتر سپیده هاشم زاده هستید که نگران نباشید چرا که در ادامه به شما راه ارتباطی با دکتر هاشم زاده را خواهیم گفت. شماره تماس دکتر سپیده هاشم زاده 09304234473 بوده که البته غالبا در واتس آپ پاسخگو هستند و شما نیز باید در واتس آپ به ایشان پیام دهید. همچنین شماره مطب نیز 02188904196 می باشد که می توانید از منشی مربوطه وقت رزرو کنید.

اینستاگرام دکتر سپیده هاشم زاده

خیلی از افراد که به خدمات روانشناسی دکتر هاشم زاده احتیاج دارند به دنبال اینستاگرام دکتر هستند که ایدی ایشان در حال حاضر به نشانی Dr_hashemzadeh  می باشد.

اینستاگرام دکتر سپیده هاشم زاده

آدرس مطب دکتر سپیده هاشم زاده

مطب سپیده هاشم زاده در استان تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان شهید علی اکبری، نبش خیابان تیرداد جنوب غربی پلاک 115 طبقه اول واحد 4 می باشد.

شماره واتساپ دکتر سپیده هاشم زاده

شماره واتس آپ دکتر سپیده هاشم زاده به نشانی و شماره 09304234473 بوده و شما عزیزان می توانید با این شماره در واتس آپ با ایشان در ارتباط باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست