مشاوره انلاین برای ترک خود ارضايي

استمناء از جمله روش های غیر معقول و نامناسب برای ارضای نیروی جنسی است که متاسفانه بسیاری از افراد جامعه به دلیل عدم شناخت این عارضه، دچار اعتیاد شدید به آن شده و بعد از مدتی قادر به ترک خودارضایی نمی شوند. اکنون که این مطلب را می خوانید، به احتمال زیاد تلاش زیادی داشته اید تا استمناء را ترک کنید ولی در انتها نتوانستید. اصلا جای هیچ گونه نگرانی از این بابت نیست چرا که در کلینیک لذت ترک شما می توانید با گرفتن مشاوره برای ترک خودارضایی، به راحتی مسائل خود را با مشاور درمیان گذاشته تا راه حل مناسبی را برای شما انتخاب کند.

مشاوره تلفنی و آنلاین ترک خودارضاییاگر عادت مخرب خودارضایی زندگی شخصی شما را مختل کرده، باید در ابتدا تصمیم خود را برای ترک آن گرفته و سپس از روانشناس یا مشاوره مربوطه برای ترک خودارضایی درخواست کمک کنید. به این موضوع توجه کنید که برای درمان این مسأله شما به مشاور نیاز دارید و باید نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشید چرا که غیر از این مورد به هرچیز دیگری فکر کنید، قادر به ترک آن نخواهید بود.

بررسی خودارضایی از دیدگاه اسلام و روانشناسی

مبحث خودارضایی از دیدگاه اسلام به شدت هرچه تمام منع شده و از آن به عنوان گناهی بزرگ یاد می کنند. نظر اسلام در رابطه با استمناء این است که غریزه جنسی را باید به روش های حلال همچون ازدواج رفع کرده و هرگونه اقدام دیگر سبب آسیب جسمی و روحی به فرد درگیر خواهد شد. اما موضوع خودارضایی از لحاظ روانشناسی و پزشکی کاملا متفاوت است. به عبارت دیگر علم پزشکی معتقد است که خودارضایی سبب کاهش اعتماد به نفس، احساس گناه و حقارت در جامعه، افسردگی های مزمن و… را به دنبال خواهد داشت و اعتیاد پیدا کردن به آن سبب بروز عوارض جبران ناپذیر در آینده نچندان دور برای فرد خواهد شد. در واقع خوداضایی یک نوع روش نامناسب برای ارضای نیروی جنسی است و ادامه این روند نه تنها منجر به آرامش ذهن نمی شود بلکه فرد را با تنش های ذهنی روبرو خواهد کرد.

عوارض و پیامدهای خودارضایی

بسیاری از افرادی که به بیماری خودارضایی مبتلا هستند، یک ویژگی مشترک در بین آن ها وجود دارد و آن، احساس گناه بعد از ارضا شدن است. این مبحث برای 95 درصد افراد صدق کرده و گاها تلاش های آن ها برای ترک خودارضایی با شکست مواجه می سازد. در ادامه مطالب شما عزیزان را با پیامدهای جدی خودارضایی آشنا خواهیم کرده که خواندن آن سبب تحول در زندگی شما شده و شاید کمکی به تصمیم جدی جهت ترک استمناء است.

 1. عوارض و پیامد خودارضایینداشتن حس انجام کاری که این موضوع برای 99 درصد افراد مشترک است.
 2. ریزش مو از پیامدهای جدی استمناء بیش از حد در طولانی مدت است
 3. کم سو شدن بینایی
 4. کمبود حافظه
 5. بی تفاوتی (بی غیرت شدن) به بسیاری از مباحث زناشویی
 6. تاثیر منفی بر کروموزوم های اسپرم و فرزند آوری
 7. ابتلا به عارضه های خطرناک همچون سرطان سینه در زنان و در مردان سرطان پروستات
 8. ابتلا به درد مفاصلی همچون کمر درد, زانو درد و…
 9. فقر مالی و به نوبه آن کاهش دریچه نعمت و فراوانی
 10. عدم برقراری ارتباط با همنوع خود و یا جنس مخالف(کاهش اعتماد به نفس)
 11. احساس گناه نسبت به خودارضایی و خیره شدن به یک نقطه بعد از انجام آن
 12. بی اختیاری ادرار در مردان و زنان
 13. افزایش عطش جنسی و انتظار پاسخ به خواسته های توهمی و ذهنی
 14. عدم ارضا شدن زوجین در روابط و زندگی زناشویی
 15. بروز مشکلات پوستی در افرادی که سالیان سال درگیر خودارضایی هستند.
 16. شکستگی آلت تناسلی که گاها غیر قابل درمان است
 17. ابتلا به عارضه پیرونی(این بیماری ناشی از لمس کردن زیاده از حد آلت تناسلی است)
 18. نامنظم شدن پریود در دختران
 19. آسیب دیدن جنین و فرزند در آینده
 20. اعتیاد حداکثری به ادامه روند ارضا شدن

روش های درمان خودارضایی

نخستین گام برای مداوای عارضه خودارضایی، ایمان به خداوند مهربان و ناامید نشدن از درگاه پروردگار است. در واقع شما سالیان سال اقدام به استمناء کرده اید و انتظار نداشته باشید که به همین زودی خودارضایی را ترک کنید. بنابراین ناامید نشوید و بدانید که رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه دگرگونی در زندگی شخصی، نیازمند صرف انرژی و پیروی از دستورات مربی یا مشاوره شما در جهت ترک خودارضایی است. در ادامه مطالب شما عزیزان را با روش های درمان ابتدایی آشنا می کنیم که فراگیری آن سبب آسان شدن مدت زمان ترک خودارضایی در شما خواهد شد.

 1. سعی کنید هیچ وقت تنها نباشید و همیشه در جمع های دوستانه حضور داشته باشید.
 2. هر روز ورزش کنید.
 3. در صورتی که افکار جنسی به ذهنتان خطور کرد, بلافاصله به یاد خدا بیافتید.
 4. دوش رفتن با آب سرد را در برنامه استحمام خود قرار دهید.
 5. به اندام و مواضع جنسی دیگران در خیابان و… خیره نشوید چرا که عامل اصلی در خودارضایی, تماشای صحنه های ذهنی و جنسی است.
 6. در طول روز قرآن بخوانید.
 7. حتما خود را مشغول کاری کنید و هیچ وقت بیکار نباشید.
 8. لباس های تنگ نپوشید و در هنگام خواب لباس زیادی را به تن کنید.
 9. از خوردن غذاهای محرک پرهیز کنید.

روال جلسات مشاوره ترک خودارضایی

در رابطه با روال جلسات مشاوره ترک خودارضایی باید بگوئیم که ابتدا یکسری سوالات را از شما خواهیم پرسید تا دلیل اصلی این عمل و عادت را ریشه یابی کنیم و در مرحله بعد طی جلسات گفتار درمانی اقدام به بیان راه حل اصلی و نتیجه بخش برای ترک خودارضایی شما می کنیم. در انتها اگر روند صحبت برای افراد کارساز نبود, اقدام به تجویز داروهای گیاهی و طبیعی برای شما عزیزان می کنیم تا نتیجه نهایی برای شما ایجاد شود.

 

سرفصل های مشاوره تلفنی ترک خودارضایی

سرفصل های مشاوره تلفتی ترک خودارضایی

سرفصل هایی که در دوره مشاوره تلفنی ترک خودارضایی توسط وبسایت لذت ترک بیان خواهد شد، موارد زیر را شامل می شود که عبارتند از:

 • چرا ترک خودارضایی بر هر فرد متفاوت است؟
 • چرا برنامه زمانی در ترک خودارضایی تاثیری ندارد؟
 • دلیل لغزش افراد مذهبی نسبت به خودارضایی چیست؟
 • تغذیه مناسب بعد از خودارضایی(تاثیر آب قلم گاو و نحوه مصرف آن و دیگر موادغذایی)
 • دلیل بی انگیزگی و بی حوصلگی بعد از خودارضایی
 • رابطه مدیتیشن در ترک خودارضایی(آیا تاثیر عکس خواهد داشت؟)
 • آیا ذکر و دعا در ترک خودارضایی موثر است؟
 • چرا برخی از افراد بعد از ترک کردن، حتی با دیدن فیلم پورن، تمایلی به خودارضایی ندارند؟
 • آموزش صحیح خودارضایی برای بی میل شدن به استمناء
 • ارائه تمریناتی همچون(درخواست برقراری ارتباط با جنس مخالف برای افراد کمبود عزت نفس، اهرم رنج و لذت و تمارین دیگر)
 • رابطه گلوکز و کربوهیدرات در عدم ترک خودارضایی
 • چگونه با دیدن فیلم پورن تحریک نشویم؟
 • چرا افراد متاهل، خودارضایی را به رابطه جنسی ترجیح می دهند؟
 • دلیل چرب شدن موی سر بعد از خودارضایی + گرفتن آزمایش DHT برای تست بارداری در زمان ازدواج
 • چرا بعد از خودارضایی احساس گناه داریم؟
 • ارائه قرص و داروهای گیاهی برای درمان خودارضایی
 • دلیل نگاه متفاوت مذهب و روانشناسی به مقوله خودارضایی
 • گرفتن تست های متفاوت برای پیداکردن تعداد دفعات نرمال خودارضایی در هر فرد
 • درمان زودانزالی به روش استاد بروس پیتر
 • چرا خودارضایی برای افراد کنکوری مفید است؟
 • روش های برگرداندن حافظه در اثر خودارضایی مکرر
 • دلیل احساس درد بعد از خودارضایی
 • آیا خودارضایی مکرر فرد را بی غیرت می کند؟
 • راه های تشخیص افرادی که خودارضایی می کنند(مناسب پدر و مادرها)

استمناء یا خودارضایی از جمله نشانه های وجود مشکلات روانی در افراد بوده که در دراز مدت با هر برای انجام آن سبب بروز اختلالات شدید رفتاری و اعتیاد شدید به آن می شود. همانطور که تاکنون نیز تجربه کرده اید، احساس گناه بعد از استمناء از نمونه های بارزی است که غالبا افراد معتاد بعد از انجام خودارضایی دچار آن می شوند. به همین خاطر این دسته از افراد اقدام به گرفتن وقت مشاوره یا دکتر برای ترک خودارضایی می کنند. اگر شما نیز درگیر این عارضه هستید، پیشنهاد می کنیم سهل انگاری نکرده و حتما برای ترک این عادت مخرب اقدام کنید.

مشاوره آنلاین ترک خود ارضایی

اگر شما نیز همانند بسیاری از جوانان جامعه، سالیان سال درگیر بیماری استمناء هستید و تلاش می کنید که از شر این عارضه خلاص شوید، می توانید اقدام به رزو مشاوره در کلینیک لذت ترک کنید. در وبسایت لذت ترک شما می توانید با شماره های موجود اقدام به مشاوره تلفنی یا آنلاین برای ترک خودارضایی کرده و برای همیشه این عادت مخرب را ترک کنید. مشاوران مرکز لذت ترک به صورت 24 ساعته قادر به ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی شما عزیزان با همان کیفیت حضوری هستند.

عکس سوال از مشاوره ترک خودارضایی

هزینه مشاوره آنلاین برای ترک خوداضایی چقدره؟

اغلب افراد از کلینیک لذت ترک می پرسند که هزینه مشاوره آنلاین برای ترک خودارضایی چقدر محاسبه می شود؟ و آیا این مشاوره در جلسات اول رایگان است؟ در پاسخ به سوال این دسته از عزیزان باید بگوئیم که محاسبه هزینه ترک خودارضایی برای هر فردی متفاوت است چرا که در مبحث مشاوره، فردی به عنوان راهنما و مشاور از شما تست های روانشناسی خواهد گرفت و بر اساس آن اقدام به تدوین برنامه مناسب برای ترک استمناء می شود. البته ناگفته نماند که در مراحل ابتدایی، خدمات وبسایت لذت ترک برای مشاوره رایگان بوده تا مسیر کلی و برنامه شما برای ترک استمناء مشخص شود. اگر سالیان سال درگیر خودارضایی هستید و تصمیم گرفتید که ترک کنید، می توانید با شماره های زیر جهت راهنمایی و مشاوره تماس حاصل فرمائید.

09334851322

سوالات متداول در رابطه با خودارضایی

73 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • می توانید برای ما کامنت و نظر بگذارید

  پاسخ
  • طاها اکبری
   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ۱۴:۱۶

   سلام من ۱۴ ساله هستم و دچار خود ارضایی هستم اما به طور مثال در هفته یک بار اما امروز که فهمیدم روی قد تا ثیر داره دو دستی زدم تو سرم

   پاسخ
  • سجاد یعقوبی
   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۳:۰۰

   سلام خسته نباشید ببخشد من چند ساله درگیری استمناع کردن هستم نمیتونم ترکش کنم لطفاً خیلی به کمک شما نیازمندم. اگر میشه لطفاً کمکم کنید خیلی رو من تاثیری منفی گذاشته کمرم. زانو ام. درد داره و دیگر اینکه صورتم ام خیلی جوش زیاد زده. و دیگر اینکه 19سالمه

   پاسخ
   • من دیروز با تحریک خودم تا مرز انزال پیش رفتم اما درست قبل از اینکه ارضا شوم و انزال انجام بشه و به اون نقطه ی اوج برسم ناگهان تحریک رو متوقف کردم و با نفس عمیق و تمرکز روی آلت و انقباض شکم (بدون دخالت دست) جلوی انزال رو گرفتم و هیچ منی خارج نشد اما اون حس شهوتم ناگهانی سرکوب شد خواستم بپرسم که من منی از دست دادم؟ یا بدن دوباره منی رو جذب می‌کنه ؟ آیا من با این کار تستوسترون خودم رو کاهش دادم؟

    پاسخ
 • واحد عزیزی
  ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ ۱۸:۵۸

  سلام خوبید من یه سوال دارم میتونم بپرسم ازتون
  الان حدود ۱۳ ساله که درگیر خودارضایی ام الان ازتون مشاوره بگیرم خوب میشم؟ میخوام ازدواج کنم و این خودارضائیه نمیزاره که فکر کنم بهش و همش تمایلم واسه استمنا بیشتر میشه
  ممنونم میشم جوابمو بدید

  پاسخ
  • سلام ممنونم ازتون بابت توجهتون به وبسایت لذت ترک
   در پاسخ به سوالتون باید عرض کنم که مهم نیست چقدر و چند ساله درگیر خودارضایی هستید, مهم تصمیم شما برای ترک خودارضایی است که کار اصلی رو انجام میده.

   پاسخ
   • هادی قربانی
    ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ ۲۱:۳۲

    ای دی رو تووی سایت دیدیمم و برداشتم جناب من 18 سالمه و الان هم 2 ساله ک خود ارضایی میکنم خیلی خیلی روم تاثیر گذاشته نمیدونم چکار کنم هم رو اندامم رو چهرم رو چشام رو حافظه بی حوصلگی افسرده دیگه دتارم دیونه میشم خواهش میکنم کمکم کنید چکار باید بکنم من چندیدن چندین بار هم تصمیم گرفتم ترک کنم ولی نتونستم بیشتر از یک ماه دووم بیارم چکار کنم راهنماییم کنید مچکرمچ

    پاسخ
    • سلام وقت تون بخیر
     مهم نیست چند ساله درگیر خودارضایی هستید. اگر تصمیم خود را گرفته و مصمم باشید به راحتی می توانید با تمریناتی که بهتون میدیم خودارضایی رو ترک کنید.

     پاسخ
   • سلام من دیروز صبح ساعت ۷ و امروز ساعت ۴ و ساعت۸ خود ارضای کردم ترک کرده بودم ولی متاسفانه نمیدونم چی شد که شروع کردم
    حقیقتش فیلم های مستهجن نگاه کردم و الان مثل سگ پشیمانم و الان نمیتونم درست ببینم کمکم کنید

    پاسخ
    • سلام
     چند ساله به خودارضایی اعتیاد دارید؟
     در قدم اول و در جلسه مشاوره باید با شما صحبت کنیم و ببینیم که چرا اصلا این کار رو انجام میدید؟ دلیلش چیه؟ و سپس داروی گیاهی برای درمان این عادت به شما تجویز میشه

     پاسخ
     • والا از کلاس هشتم به به‌بعد شروع شد من خودم نمیدونستم دارم چیکار میکنم و الان نمیتونم درست فکر کنم درست بخوابم من از ۴ سرم تو گوشیه تا الان ولی میخوام بذارم کنار و الان به دچار زود انزالی که ازبین بردنش راه داره و اصل اول این خود ارضاییه توی واتساپ پیام دادم

   • سجاد یعقوبی
    ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۳:۰۲

    سلام خسته نباشید ببخشد من چند ساله درگیری استمناع کردن هستم نمیتونم ترکش کنم لطفاً خیلی به کمک شما نیازمندم. اگر میشه لطفاً کمکم کنید خیلی رو من تاثیری منفی گذاشته کمرم. زانو ام. درد داره و دیگر اینکه صورتم ام خیلی جوش زیاد زده. و دیگر اینکه 19سالمه

    پاسخ
 • کاظم رجب الهی
  ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ ۰۸:۱۹

  دیروز با یکی از مشاوراتون وقت نوبت گرفتم در مورد خودارضایی که چندتا روش بهم گفت و گفتش حتما این تمرینات رو باید انجام بدم. خواستم الان بدونم که اگر بعضی از تمارین رو درست و حسابی انجام ندم مشکلی خودارضاییم حل میشه؟مرسی

  پاسخ
  • سلام
   تا زمانی که تمارین رو انجام ندید, انتظار ترک خودارضایی رو نداشته باشید.

   پاسخ
   • سلام میشه جواب بدید که من باید چی کار کنم

    پاسخ
   • من دیروز با تحریک خودم تا مرز انزال پیش رفتم اما درست قبل از اینکه ارضا شوم و انزال انجام بشه ناگهان تحریک رو متوقف کردم و با نفس عمیق و تمرکز روی آلت(بدون دخالت دست )جلوی انزال رو گرفتم و هیچ منی خارج نشد اما اون حس شهوتم ناگهانی سرکوب شد
    با اینکه ب نقظه اوج نرسیدم خواستم بپرسم که من منی از دست دادم؟ یا بدن دوباره منی رو جذب می‌کنه ؟ آیا من با این کار تستوسترون خودم رو کاهش دادم؟

    پاسخ
 • نیما دلجو
  ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ ۲۰:۲۸

  سلام ببخشید مزاحمتون شدم یه سوال دارم ازتون. من چندسالیه درگیر استمنا هستم و هر دکتری میرم ازم میخوان که پورن و فیلم های پورن نگاه نکنم آخه نمیتونم نگاش نکنم بهش اعتیاد پیدا کردم و کاری میکنم نمیتونم. الان میخوام ازتون بپرسم که با گرفتن مشاوره برای ترک خودارضایی میتونن بهم راهنمایی کنن که فیلم پورن رو نگاه نکنم یا فقط واسه ترک خودارضائیه؟ من دیگه خسته کلافه شدم کمکم کنید تورو خدا خستم از زندگی

  پاسخ
 • میگم خانم منشی میشه از دکتر بپرسید که فردی که چندسالیه به خودارضایی مبتلاست امکان ترک واسش بدون دارو مهیاست با نه؟ الان چندسالیه که درگیر خودارضاییم و میخوام بدون عوارض دارو ترکش کنم ممنونم میشم جوابمو بدید مرسی

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   فرقی نمیکنه که چند سال درگیر خودارضایی هستید, وقتی که شما تصمیم به ترک خودارضایی گرفتید باید به تمام تمارینی که پزک به شما میگه عمل کنید.
   در ضمن دارو مشکلی برای افراد معتاد به خودارضایی نداره و اتفاقا می تونه راه حل درستی براتون باشه

   پاسخ
  • ناهید زمانی
   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ ۲۲:۴۴

   خب مگه خودارضایی چی داره که نمیتونید ترکش کنید من الان چندسالیه که ترکش کردم خداروشکر لامصب اوایل یه طوری بودش که همش وسوسه میشدم که برم سمتش ولی دیگه الان پاک پاکم

   پاسخ
 • عبدالرحمن رفیعی
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ ۰۰:۳۹

  ببخشید من ۱۷ سالمه ودرگیر خود ارضایی ام ۳ سالی میشه میتونید کمکم کنید؟

  پاسخ
 • هاجر قاسمی
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ ۱۷:۵۲

  ببخشید بچه من یه مدتیه که حرکاتشو رصد می کنم به خودارضایی می کنه و دیگه به روش نیاوردم چون می ترسم به عزت نفسش صدمه وارد بشه. خواستم ازتون بپرسم که مشاوره آنلاین دارید واسه ترک خودارضایی که بشه این مشل بچه منو حلش کنید؟ خیلی ذهنمو درگیر کرده و واقعا ترس از آینده بچه ام دارم که نکنه بیشتر معتاد بشه و نتونه ترکش کنه

  پاسخ
 • I am truly thankful to the owner of this website who has shared this great article at at this
  time.

  پاسخ
 • As I web site possessor I believe the content matter here is rattling great , appreciate
  it for your hard work. You should keep it up forever!
  Good Luck.

  پاسخ
 • hi!,I really like your writing very a lot! percentage we communicate more
  about your post on AOL? I need a specialist on this area to solve my
  problem. May be that’s you! Looking ahead to peer you.

  پاسخ
 • سلام من نمیتونم خودارضایی رو ترک کنم باید چیکار کنم هر کاری شد کردم تقریبا

  پاسخ
 • حسین موسوی
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ ۱۹:۵۴

  سلام وقت بخیر فردی که داری زیرش مو است چقدر طول میکشه تا عوارض آن از بین بروید؟؟

  پاسخ
 • سلام چندتا عکس مستهجن دیدم خودارضایی محسوب میشه؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر واس جبران خودارضایی چه قرص ها یا ویتامینی ها پشنهاده میکنید؟

  پاسخ
  • سلام
   ترک خودارضایی به فاکتورهای زیادی بستگی داره و نمیشه برای همه افراد قرص و دارو رو تجویز کرد مثلا فردی که یک سال درگیر خودارضایی است با فرد دیگر که هفده سال درگیر خودارضایی می باشد, روند درمانشون متفاوت می باشد و گاها در گزینه اول, نیازی به دارو نیست. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم در ابتدا با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • آرمان نادری
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ ۲۲:۰۲

  سلام خسته نباشید من ۱۴ سالمه و تنها ترسم رشد نکردن قد به خاطر خود ارضایی آیا درسته؟

  پاسخ
 • روح الله زمان پور
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ۰۸:۵۰

  سلام وقتتون بخیر باشه
  راستش من از مشاورتون و وبسایتتون تشکر کنم که واقعا منو ترک دادید راستش اولاش یه خورده بدبین بودم بهتون و چون همش جاهای دیگه رفته بودم و نتیجه نگرفتم یه خورده روزای اول باهاتئون بد صحبت کردم. ببخشید منو راستش الان فکرشو می کنم که چقدر احمق بودم و چه روزایی رو گذروندم و هیچ کاری نمی کردم و از زندگی غاف شده بودم به خاطر خودارضایی لعنتی. الان خوشحالم واقعا اشک شوق میریزم مرسی از اینکه هستید
  من چون شکل عصبی هم داشتم و پیشه هر روانشناسی میرفتم بهم قرص و دارو میدادن ولی با مشاورتون که صحبت می کردم واقعا آروم شدم و الان به گذشته ام فکر می کنم میبینم چقدر احمق و کصخل بودم واقعا واقعا خر بودم که خوداضایی می کردم
  خدایا منو ببخش که یه عمره به بدنم ظلم کردم و تو فقط می بخشیدی
  خلاصه ازتون ممنونم واسه کار بزرگی که برای بنده انجام دادید.

  پاسخ
  • سلام ممنونم
   خواهش می کنم
   امیدوارم دیگه به دام این عادت مخرب نیافتید
   خیلی خوش حالیم که نجات پیدا کردید آقای زمان پور

   پاسخ
 • اسماعیل مهدی
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ ۱۹:۲۹

  چطور میتوانم از خدو ارضای راحت بشم باید چکار کنم اذیت میشم

  پاسخ
  • سلام
   ابتدا با شماره های مندرج در وبسایت در ارتباط بوده تا شما را با این موضوع بیشتر راهنمایی کنند

   پاسخ
 • محدثه فرهادی
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ۰۷:۰۰

  سلام وقتتون بخیر باشه ایشالله
  خواستم ازتون یه سوال بپرسم که اگر من بیام و خودارضایی رو خودم بدون مشاوره ازتون ترک کنم, تا چند ماه دیگه عوارض خودارضایی در بدن من غیب میشه و از بین میره؟ خیلی درگیرم کرده و اصلا اینقدر استرس دارم که نگو دارم دیووونه میشم
  تازه امسال کنکورم دارم اصلا حوصله هیچ کاری رو ندارم
  ممنون میشم راهنمائیم کنید.

  پاسخ
  • سلام با مشاوره شما و انجام صحیح و کامل راهکار هاتون ترک تضمینیه؟
   و با تجربه ای که دارید چه بازه زمانی ترک بطور کامل صورت میگیرد؟
   ممنون اگه پاسخ بدید خیلی برام مهمه.

   پاسخ
   • سلام
    در جلسه مشاوره, ما با شما درباره علت های خودارضایی صحبت می کنیم و به شما تمرین هایی برای ترک خودارضایی بیان میشه
    همچنین از داروهای گیاهی برای رفع این عادت نیز به شما دوست عزیز تجویز می شود.

    پاسخ
  • سلام من ۱۳ سالم است و چهار ۴ است که خودارضایی می کنم و نمیتونم ترک کنم شما یک راه حل بدید لطفا

   پاسخ
   • من 17ساله هستم هرچقدر تلاش میکنم که ترک کنم ولی ذهن خرابم نمیزاره و طوری پیش میرم که باعث ارضا شدنم میشه

    پاسخ
 • طاها اکبری
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ۱۴:۱۸

  و باید اضافه کنم که حتی تا دو هفته ام تحمل کردم اما هر وقت تنها میشوم یا داخل حمام بشدت وسوسه میشوم

  پاسخ
 • سهیلا عباسی
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۱۸:۴۰

  سلام من چند وقتی بودش که درگیر خودارضایی بودم و چند وقت پیش ازتون مشاوره گرفتم و راهکار خوبی رو مشاورتون بهم دادن و خوشبختانه تا الان 3 ماهه توی ترک ام
  خواستم از وبسایتتون و نیروهای ماهرتون تشکر کنم ممنونم ازتون مرسی

  پاسخ
 • اصغر توکلی
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۷:۱۵

  سلام وقتتون بخیر
  راستش خواستم ازتون تشکر کنم به خاطر مشارتون که با ترفند آب قلم گاو و ترفندهای دیگه عوارض خودارضایی رو در بدن من رفع کردش. من قبلا موهام میریخت و دورچشمام سیاه شده بود و هزارتا مشکل دیگه داشتم که خداروشکر الان قشنگ همه این عوارض ها رفع شدش
  مرسی ازتون واسه سایت خوبتون که کمک به ما جوونا می کنید خدا خیرتون بده

  پاسخ
 • سلام من ۱۲ سالمه
  و اینکه سعی کردم ترک کنم واستون این خودارضایی اعث کوتاهی قد بشه؟ چون الان قدم ۱۵۰ هستش رشد میکنه؟بازم؟

  البته دو ماهی هس اینکارو انجام میدم و میخوام ترک کنم

  پاسخ
 • سلام من ۱۳ ساله هستم و خیلی دوست دارم ترک کنم اما نمیشه لطفا شما کمکم کنید ممنونم

  پاسخ
  • سلام
   باید از مشاور کمک بگیرید که راهنمائیتون کنه که ترک کنید
   به همین منظور با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید

   پاسخ
   • سلام
    من ۲ ماه و ۲۲ روز هست که خودارضایی رو ترک کردم، دیشب خود بع خود از خواب پا شدم دیدم ارضام ریخته تو شلوارم چکار کنم؟ ترو خدا کمک کنید

    پاسخ
    • سلام
     اگر در خواب ارضا شدی و به صورت ناخودآگاه بوده, طبیعیه و مشکلی نیس

     پاسخ
     • سلام
      ببخشید میشه یه راه قطعی برای ترک خودارضایی بگید لطفا
      چون واقعا حس گناه من و در بر گرفته

    • سلام من 17سالمه اگه تو خواب ارضا بشم خوبه و ضرر ندارد یا تو بیداری

     پاسخ
 • سلام خدمت شما من ۳۰ساله هستم و مدت ۱۹ ساله که درگیر خودارضایی هستم بدجوری داغونم کرده است بکلی شرطی واعتیاد آور برایم شده نمیدانم که چه کنم ؟؟؟

  پاسخ
 • سلام خدمت شما من ۳۰ساله هستم و مدت ۱۹ ساله که درگیر خودارضایی هستم بدجوری داغونم کرده است بکلی شرطی واعتیاد آور برایم شده نمیدانم که چه کنم لطفاً راه رهایی را برایم بگو که چه کنم که از غول خلاص شوم به امید پاسختان ؟؟؟خداحافظ

  پاسخ
 • سلام آرش مرسلی هستم ۱۴ سالمه بدنسازم هیکل خیلی خوبی هم دارم من از ۹ سالگی شروع به خود ارضایی کردم و روزی ۳ بار این عمل رو انجام میدادم وقتی فهمیدم که چه ضرر هایی داره یه فوش ناجوری به خودم دادم????

  پاسخ
 • سلام
  آیا خود ارضایی باعث بلندی با کوتاهی قد میشه

  پاسخ
 • سلام باید به خودت اطمینان بدی

  پاسخ
 • سلام میخواستم ببینم روی سطح انرژی بدن در کوتاه مدت اثر داره یا نه و چطوری میشه جبرانش کرد

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  ببخشید من چند ماهی هستش که درگیر خودارضایی هستم
  خیلی احساس گناه می کنم
  و نمیتونم ترکش کنم
  واقعا ناراحت و عصبی ام
  از عوارض و اعتیاد بهش می ترسم
  کم کم داره فکر خودکشی به سرم می زنه
  میشه لطفاً راهنماییم کنید

  پاسخ
  • درود بر شما دوست عزیز
   برای ترک خودارضایی باید اقدام به رزرو جلسه مشاوره برای ترک خودارضایی کنید

   پاسخ
 • سلام من17سالمه و اگه تو خواب خودارضایی کنم خوبه یا تو بیداری؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست