مشاوره رایگان در واتساپ شبانه روزی

folder_openمطالب عمومی
commentبدون دیدگاه
چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

شاید ندانید ولی باید بگوئیم که چت مشاوره آنلاین رایگان در واتساپ نوعی روش درمانی آسان و بدون دردسر بوده که امروزه مراجعه کنندگان از این طریق یعنی تلفن همراه در هر ساعت از شبانه روز به مشاور و روانشناس نزدیک می شوند. اگر شما نیز به دنبال آیدی واتس آپ مشاور برای برقراری چت آنلاین به صورت رایگان هستید می توانید لینک مقابل را https://wa.me/ لمس کرده و یا بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.

چت مشاوره رایگان واتس آپ

چت مشاوره آنلاین واتساپ چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

فرآیندی که از طریق آن فرد بیمار با روانشناس یا مشاور خود در محیطی امن، دلسوزانه و محرمانه صحبت کرده و از آن ها راهنمایی دریافت می کند را چت مشاوره آنلاین گویند که غالبا در شبکه های اجتماعی همچون واتس آپ و…. صورت می گیرد. در طول فرآیند مشاوره، به فرد کمک می شود تا بین رابطه خود با واقعیت بیرونی خود تمایز زیادی قائل شود و غالبا این روش های درمانی به صورت چت انجام می شود.

امروزه با توجه به اهداف مشاوره می توان گفت که در بین متخصصان اهداف متفاوتی برای برگزاری جلسات چت مشاوره آنلاین رایگان در واتساپ وجود دارد و هر حرفه ای با توجه به ارزش ها، نگرش ها و آموزش هایی که درمانگر یا مشاور دارد به بیماران خود راه حل درمانی ارائه می دهد. خدماتی که در چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ برای کاربران و بیماران ارائه می شود عبارتند از:

 • مشاوره خانواده

از آنجایی که مشکلات خانوادگی در زندگی امروزی نسبت به گذشته بسیار زیاد افزایش یافته است، مشاوره خانواده می تواند در کاهش نگرانی اغلب افراد حتی شما در حل مشکلات مختلف خانوادگی موثر بوده باشد چرا که خانواده پایه و اساس شکلگیری شخصیت افراد بوده و به همان نسبت تاثیر گذار است. به همین خاطر مشاوره خانواده به افراد کمک می کند تا رویکرد مناسب را در این رابطه انتخاب کنند و در عرصه خانواده بسیار زیاد موفق واقع شوند.

 • مشاوره کودکان و نوجوانان

هنگامی که والدین با مسائل فرزندان خود همچون دروغ گفتن، اختلاف بین خواهر و برادر، استفاده بیش از حد از تلفن همراه و تبلت، بی مسئولیتی و بی نظمی، نخوردن غذا و … مواجه می شوند و قادر به حل آن نیستند، می توانند از جلسات مشاوره کودکان و نوجوانان بهرمند شوند.

 • مشاوره ازدواج

در رابطه زناشویی غالبا زن و شوهر نسبت به یکدیگر وظایفی را بر عهده دارند که تحقق هریک از این وظایف برای سلامت، تداوم و استحکام خانواده، ازدواج موفق و جلوگیری از تعارضات و پیشرفت بنیان خانواده لازم و ضروری است. زوج هایی که در آستانه ازدواج و تشکیل خانواده هستند و یا آن هایی که به تازگی زندگی مشترک خود را شروع کرده اند باید مهارت های یادگیری در این زمینه را بیاموزند تا بسیاری از مشکلات زندگی مشترک هریک از آن ها کاهش پیدا کند.

 • مشاوره فردی

اگر اضطراب، افسردگی، مشکلات جسمی ناشی از استرس، عادات ناسالم یا مشکلات ارتباطی در شما وجود دارد و یا در فعالیت‌های روزمره تان با مشکل مواجه است و نمی‌توانید به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید، بهتر است از امکانات چت مشاوره  فردی آنلاین رایگان در واتساپ استفاده کنید. اضطراب، دوری از دوستان به دلیل افسردگی، از دست دادن روابط به دلیل درگیری های مداوم، از دست دادن سلامتی به دلیل عادات مخرب و… از جمله موارد مهمی هستند که نیاز به مراجعه به روانشناس و مشاور حرفه ای دارد. یک مشاور خوب به شما کمک می کند بفهمید که چه چیزی باعث اضطراب در شما می شود و راه حل هایی برای مشکلتان پیشنهاد می کند.

 • مشاوره جنسی

مسائل جنسی موضوع پیچیده ای است که باید به آن توجه ویژه ای شود چرا که نارضایتی در این زمینه اغلب جنبه های دیگر رابطه زناشویی را تحت تأثیر قرار می دهد. کلینیک لذت ترک انتخاب جدید در بسیاری از زمینه های دیگر مانند مشاوره سکس تراپیست، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره طلاق، خیانت زناشویی، مشاوره انگیزشی و مشاوره شغلی و….فعالیت می کند.

دیگر خدمات وبسایت لذت ترک در قالب چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ عبارتند از:

 • مشاوره قبل از ازدواج
 • مشاوره زوج درمانی
 • مشاوره سلامت روان همچون درمان افسردگی، استرس، اضطراب و…
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره استعدایابی
 • مشاوره اعتیاد
 • مشاوره افسردگی

شماره واتساپ دکتر روانشناس

اگر شما نیز به دنبال شماره تماس روانشناس یا واتس آپ او هستید می توانید با شماره 09909695881 تماس گرفته و به صفحه شخصی دکتر روانشناس منتقل شوید.

شماره واتساپ دکتر روانشناس

مرکز مشاوره وبسایت لذت ترک از طریق شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و…. ارائه می شود که این روش جزء ساده ترین راه حل برا ارتباط با مشاور و روانشناس از راه دور حتی برای افراد شهرستانی می باشد. به عنوان مثال: امکان مراجعه حضوری به دلیل شرایط کاری و… نیست و همین عوامل سبب می شود که از خدمات آنلاین و مشاوره روانشناسی به صورت غیرحضوری استفاده نمائید.

ویژگی های مشاوره آنلاین چت روانشناس چیست؟

ویژگی هایی که برای جلسات چت مشاوره آنلاین رایگان در واتساپ می توان نام برد عبارتند از:

 • .برقراری ارتباط مناسب با فرد مراجعه کننده
 • حفظ اسرار و ایجاد روابط خوب و سودآور با بیمار
 • توانایی درک درد و ناراحتی فرد
 • توانایی صحبت در جمع و در مقابل دیگران
 • تفکر نوآورانه و بیان مشکلات فرد بدون خجالت و شرم

مزایای چت مشاوره آنلاین

مزیت هایی که برای جلسات چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ می توان نام برد عبارتند از:

 • در دسترس بودن دائمی

چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ برای همه کسانی که می خواهند مشاوره غیر حضوری بگیرند در دسترس بوده و افراد می توانند مشکل خود را در این زمینه رفع کنند. به عنوان مثال، افرادی که در مناطق روستایی یا دورافتاده زندگی می کنند که خدمات مشاوره در این محل ها و مکان ها وجود ندارد، می توانند به راحتی به یک مشاور آنلاین دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، مشاوره آنلاین برای بیماران مبتلا به اختلالات شنوایی و بینایی نیز بسیار مفید بوده و نیاز آن ها بدن دردسری رفع می شود.

 • راحتی جلسات مشاوره

چت مشاوره آنلاین رایگان در شبکه اجتماعی واتساپ بسیار راحت است و هم مشاور و هم بیمار می توانند در زمان های مختلف با یکدیگر در ارتباط باشند. علاوه بر این، چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ به مشاور این امکان را می دهد که خدمات جامع تری را به بیماران خود ارائه دهد چرا که جلسات مشاوره آنلاین به صورت 24 ساعته در دسترس بیمار قرار دارد.

 • کم هزینه بود ن

مشاوره آنلاین برای شما بسیار به صرفه است چرا که نیازی به صرف هزینه حمل و نقل به کلینیک و جابجایی را ندارید و در این زمینه هزینه های سربار سفر و زمان را به صورت واقعی کاهش می دهد.

 • عدم برچسب زدن توسط جامعه

افرادی که به دلیل کمبود اعتماد به نفس از نظر دیگران واهمه دارند و تمایلی به شرکت در جلسات مشاوره حضوری را ندارند می توانند بدون مراجعه به مراکز مشاوره از خدمات لازم در این زمینه بهرمند شوند.

 • ناشناس ماندن

از آنجایی که در جلسات چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ نیازی به تماس چهره به چهره با مشاور و روانشناس نیست، افراد می توانند بدون نگرانی در مورد تعصبات نژادی، جنسیتی، سنی یا تاثیر شکل و ظاهر بدن خود، به صورت علنی صحبت کنند. مشاوره اینترنتی که به صورت چت رایگان صورت می گیرد به بیمار امکان ناشناس ماندن را خواهد داد که این موضوع خود یک مزیت محسوب می شود.

 • در امان بودن

ما در وبسایت لذت ترک، ایمنی و عدم افشای اطلاعات بیمار را از طریق مشاوره شما تضمین می کنیم و هیچ کس جز شما و مشاورتان به آنچه با مشاورتان گفته اید و شنیده اید دسترسی نخواهد داشت.

دیگر مزیای چت مشاوره آنلاین رایگان در واتساپ عبارتند از:

 • حریم خصوصی شما محافظت می شود.
 • اگر مشکل جسمی دارید، می توانید به صورت اینترنتی به این نوع مشاوره دسترسی داشته باشید.
 • در هر کجایی که حضور دارید می توانید به صورت چت با مشاور در ارتباط باشید.
 • و مهمتر از همه، چنین جلسات چت مشاوره آنلاین مقرون به صرفه خواهد بود.

در صورت تمایل به مشاوره با مشاورین ما می توانید از طریق واتساپ با شماره 09909695881  تماس حاصل فرمایید.

بنر پاسخ به سوالات خودارضایی

ربات مشاوره رایگان واتساپ

با پیشرفت تکنولوژی در عرصه خدمات مشاوره ای و روانشناسی و همچنین ایجاد شبکه های اجتماعی مانند واتس آپ و تلگرام، ربات ها نیز هر روز تغییر می کنند.

مشاوره رایگان در واتساپ شبانه روزی

یکی از بهترین سایت های چت مشاوره آنلاین رایگان در واتساپ, وبسایت لذت ترک می باشد که شما عزیزان می توانید در هر زمان و مکان اقدام به برگزاری جلسات مشاوره آنلاین رایگان در واتس آپ کنید. مطمئناً متوجه خواهید شد که بدون خدمات مشاوره آنلاین چه در واتس آپ و چه ابزارهای دیگر زندگی غیرممکن خواهد بود. این روند در ایران به سرعت در حال رشد بوده و بهترین سیستم های مشاوره و روانشناسی به صورت آنلاین می باشد که این ابزارها در تلاش هستند تا نیازهای مردم را به هر طریقی برآورده کنند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست