مدت زمان دخول و انزال طبیعی در مردان

folder_openمطالب عمومی
comment2 دیدگاه
مدت زمان انزال و رابطه جنسی در مردان

بعضی از بیماران این دغدغه را دارند که وقتی با همسر خودشان رابطه جنسی برقرار می کنند، به طور تقریبی همیشه زودتر از زمان موعد دچار انزال می شوند. برای همین اغلب آن ها این سوال را از کلینیک لذت ترک دارند که مدت زمان طبیعی انزال و رابطه جنسی در مردان چقدر بوده و آیا این مشکل در همه افراد وجود دارد؟ اگر شما نیز به دنبال یافتن جواب سوال مدت زمان دخول طبیعی هستید، حتما ادامه مطلب را بخوانید.

مدت زمان رابطه جنسی نرمال چقدر است؟

در طول رابطه جنسی، غالبا بسیاری از مردان در مدت بین 5 الی 10 دقیقه دچار انزال می شوند و میانگین این آمار در میان جمعیت کثیری از جامعه صدق می کند. با توجه به همین مبحث، مدت زمان طبیعی انزال و دخول در مردان با توجه شناخت بدنی افراد نسبت به رابطه جنسی، بین 7 الی 15 دقیقه بوده که این آمار در همه افراد متفاوت است. معمولاً عکس العمل زوجین در مقابل رابطه جنسی مردان که در کمتر از 1 الی 2 دقیقه دچار انزال می شوند، بسیار متفاوت است. یعنی گاهی اوقات زنان نسبت به این موضوع هیچ مشکلی نداشته و اگر باعث ناراحتی هیچ یک از طرفین نشود، لزوماً نیازی به درمان زود انزالی در افراد نخواهد بود. حدود 4 درصد از مردان هیچ کنترلی بر مدت زمان رابطه جنسی و انزال طبیعی ندارند و این مبحث سبب آزردگی خاطر و نارضایتی های روابط زناشویی در مردان و زنان خواهد شد. اگر این انزال های زودرس برای شما نیز ناراحت کننده است، باید به پزشک متخصص مراجعه کرده تا برای شما راه حل کارساز را اتخاذ نماید.

مدت زمان طبیعی رابطه جنسی

چند درمان برای افراد وجود دارد که مهترین آن استفاده از کاندوم، اسپری بی حسی، تمرینات رفتاری و مصرف داروهای ضد افسردگی است که کاربرد هر کدام از این موارد به افراد بستگی خواهد داشت. اگر از داروهای ضد افسردگی برای مداوای انزال زودرس خود کمک می گیرید, باید این داروها را زیر نظر پزشک مصرف کنید.

Related Posts

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست