دعای ترک خود ارضایی

folder_openمطالب خودارضایی
comment132 دیدگاه
دعای ترک خود ارضایی

بسیاری از افراد بر این باورند که خواندن بهترین دعا می تواند در ترک خودارضایی کمک زیادی کند و آن ها را از عادت های مخرب نجات دهد. با توجه به این نگرش موجود در جامعه ما نیز بر آن شدیم تا با نوشتن مقاله ای کوتاه در مورد رهایی از گناه استمناء و با خواندن دعا شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم. بنابراین تا انتهای این متن از وبسایت لذت ترک را همراهی کنید.

دعای ترک خود ارضايي

استمناء یا خودارضایی از جمله عادت های مخربی است که از نظر اسلام گناه و حرام تلقی شده و این موضوع هیچ گونه تفاوتی بین دختران و پسران ندارد. همانطور که قرآن کریم در باب خودرضایی می فرمایند: “هر فردی از راه غیر از همسرش اقدام به دفع شهوت کند, از تجاوزکاران خواهد بود” نه تنها قرآن کریم بلکه تمامی پیامبران و ائمه نیز به تصدیق این موضوع اشاره می کنند. خب اکنون که متوجه حرام بودن خودارضایی شدیم, چگونه می توانیم اقدام به ترک استمناء کنیم؟ آیا دعا یا مناجاتی برای ترک خودارضایی وجود دارد یا خیر؟

بهترین دعا برای ترک خود ارضایی

در روایات زیادی آمده است که اگر بیماری یا عادت بدی شما را فرا گرفت سعی کنید با کنترل ذهن و خواندن دعا بر آن غلبه کنید. با توجه به تحقیقات فراوانی که در مبحث داشتیم, توانستیم مواردی را برای شما گردآوری کنیم که امیدواریم با خواندن هریک از این سوره های مبارکه با احساس خوب, بتوانید از شر بیماری ها و عادات مخرب همچون خودارضایی رهایی یابید.

بهترین دعا برای ترک خود ارضایی

ابتدا وضو گرفته و سپس به نیت ترک عادت مخربی که در ذهن دارید, اقدام به خواندن سوره های زیر به ترتیب کنید(این دستور را به مدت 7 روز از صمیم قلب و با احساس خوب انجام دهید)

 1. سوره الحمد
 2. سوره انشراح
 3. سوره فلق
 4. سوره اخلاص
 5. سوره فتح آیه 29
 6. سوره الناس
 7. 100 مرتبه شکرگذاری نعمت هایی که دارید مثلا “خدایا بابت نعمت هایی همچون سلامتی, موهای سر, بینایی و… شکرت”
 8. 3 مرتبه خواندن آیه الکرسی
 9. آیه 25 سوره نور را 5 مرتبه بخوانید
 10. و در پایان آیه “لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم” را بخوانید. (سعی کنید این سوره های مبارکه را هر روز و قبل از خواب بخوانید)

آیا ترک خودارضایی با دعا و ذکر گفتن, جواب می دهد؟

روش های زیادی برای درمان خودارضایی وجود دارد که تنها روش واقعی و کارآمد, کنترل شهوت از طریق ازدواج است. در واقع برای ترک استمناء ذکر و دعای خاصی بیان نشده است ولی افراد معتاد به این عادت مخرب می توانند از طریق ازدواج, ترک تضمینی خودارضایی را برای خود رقم بزنند. البته این موضوع را نیز بیان کنیم که گرفتن همسر به هدف ترک استمناء به تنهایی کارساز نیست و فرد بیمار باید به طور مداوم اقدام به امر معنوی و راز و نیاز با خداوند بپردازد تا بر خودارضایی غلبه کند. در ادامه شما عزیزان را با برخی از این امور مهم آشنا می کنیم.

مطلب مرتبط: اسم غسل خودارضایی

درمان قطعی خودارضایی همراه با دعا و ذکر

یکی از نوجوانان برای ترک خودارضایی نزد فرد بزرگ دینی می رود و از او می پرسد: مدت هاست که اقدام به خودارضایی می کنم کمکم کنید! واسه رهایی از گناه خودارضایی چه ختمی رو بخونم؟ به کدوم امام متوسل بشم؟ کدام سوره قرآن را بخوانم؟ خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید. بزرگ مرد دینی هم در پاسخ به فرد مراجعه کننده می گوید, تنها راه حل اساسی برای ترک خودارضایی, ازدواج و کنترل شهوت است. اگر هم توانایی مالی برای ازدواج را نداری باید موارد زیر را عمل کرده تا نتیجه ترک برای شما حاصل شود. این موارد عبارتند از:

 1. اولین و مهمترین مرحله در ترک استمناء, ایمان به خدای یگانه است که توانایی اجابت درخواست تو را خواهد داشت. اصلا نباید ناامید شد و تنها به روش هایی که برای ترک این عادت مخرب می دانی, عمل کنی.
 2. در مراسمات مذهبی همانند دعای ندبه, زیارت عاشورا, توسل, کمیل و…. برای ایجاد احساس خوب و دوری از گناه شرکت داشته باشید.
 3. روزه گرفتن دو روز در هفته می تواند گزینه خوبی برای ترک آسان استمناء باشد.
 4. از شنیدن آواز و موسیقی های تحریک کننده خودداری کنید.
 5. با افرادی که شما را سمت گناه سوق می دهند, رفت و آمد نداشته باشید چرا که مهمترین عامل در تحریک ذهنی جهت انجام خودارضایی, رفیق ناباب است.
 6. نماز مستحبی را برای یاد خداوند, بسیار زیاد بخوانید و حتی در هنگام تنهایی خود, مشغول خواندن آن باشید.
 7. از پرخوری پرهیز نمائید.
 8. هر عملی که شما را به یاد خداوند و قیامت می اندازد, استقبال کنید چرا که سبب دوری شما از گناه و سوق به سمت خوبی ها می دهد. مثلا روزی 100 مرتبه با صلوات فرستادن و طلب استغفار یاد خداوند را زنده نگه دارید.
 9. لباس های تنگ و جذب نپوشید و تا حد ممکن در هنگام  لباس زیادی را به تن کنید.
 10. از نگاه کردن به صحنه های تحریک کننده و فیلم های پورن پرهیز کنید.
 11. از تغذیه مناسب برای جبران خودارضایی کمک گرفته و خوردن مواد خواکی تحریک کننده همچون خرما, پیاز و…. را کاهش دهید.
 12. اجتناب از دست زدن به اندام تناسلی خود
 13. دمر(به شکم) هرگز نخوابید.
 14. قبل از خواب مثانه شما باید خالی باشد چرا که این گزینه سبب تحریک شما می شود.
 15. به طور منظم ورزش کنید.
 16. در مکان های خلوت و تنهایی دوری کنید چرا که انگیزه و شوق شما به سمت استمناء بیشتر خواهد شد. هر وقت که حس گناه داشتید, به خودتان بگوئید “الان خداوند مرا می بیند”
 17. زمانی که فکر منحرف به ذهنتان می رسد, ورزش سنگین و یا پیاده روی طولانی کنید.
 18. پرهیز از خیال پردازی و سرگرم کردن خود با کارهای مفید همچون مطالعه و ورزش
 19. به خداوند توکل کنید و از خودش بخواهید در این مرحله از زندگی شما را نجات دهد.
 20. قاطعانه بر روی تصمیم خود بیاستید.
 21. همیشه وضو داشته باشید.
 22. همیشه ذکر بگوئید و یا شکر نعمت های خداوند را به جای آورید
 23. اگر ذهنتان به سمت خودارضایی رفت, یاد مرگ بیافتید.

نتیجه گیری

ترک بیماری خودارضایی در اغلب اوقات با دعا و ذکر میسر نمی شود بلک نیازمند به تصمیم جدی و قطعی برای عدم انجام این عادت مخرب است. اگر شما نیز در ترک این عارضه با مشکل مواجه هستید, بهترین پیشنهاد ما گرفتن مشاوره ترک خودارضایی است چرا که راه حل های قطعی را به شما عزیزان نشان خواهند داد.

Related Posts

132 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • تراب احمدی
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ ۰۰:۵۲

  من تست کردم واقعا جواب داد
  خدایا شکرت

  پاسخ
  • فکر نمیکنم با دعا بشه استمنا رو ول کرد.

   پاسخ
   • هر چی خدا بخواد همون میشه

    پاسخ
    • غیر از ازدواج راه های دیگه ای هم هست. میتونید هر وقت خیلی تحریک شدید خود ارضاعی کنید و بعد از آن غسل و سوره توبه رو بخونید. خداوند شرایط و زندگی شما رو میبینه و مطمعن باشید شما رو میبخشه از بخشش خدا غافل نشوید. این روش با آموزه های اسلام مطابقت داره.

     پاسخ
     • پاسخ به حماقت
      ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ ۰۹:۵۰

      به نظر سکوت افراد احمقی چون شما خیلی کمک کننده خواهد بود.
      اینکه فرد یه گناه کبیره رو انجام بده و بعد خیلی راحت توبه کنه باعث میشه تا اون گناه عادی بشه و به مرور فرد با این دیدگاه که خدا میبخشه دیگه حتی از گناهش پشیمون نباشه.
      سوء برداشت از لطف و کرم خداوند و داشتن دیدگاهی که گفتید اوج حماقته،اگر چیزی نهی شده قطعا به ضرر انسان بوده.
      عوارض این کار به مرور مشخص میشه و مثل باتلاق ذره ذره فرد رو نابود میکنه

     • این فتوا رو از کجاتون درآوردید؟
      استمنا گناه کبیره ست
      حتی از زنا هم گناهش بیشتره
      بعد راحت میگید خودارضایی کن و توبه کن
      اگه دیگه توفیق توبه پیدا نکرد چی؟
      اگه توی همون حال از دنیا رفت چی؟
      خواهشا وقتی اطلاعی از فتوای مراجع و حکم دین ندارید نظر ندید
      جدا از حرام بودنش می‌دونید چقدر عوارض جسمی و روحی داره؟
      مهمترین اثر وضعی این موضوع بعد از ازدواج هست و اینکه توی ارضا شدن به مسئله میخوره هم خودش ارضا نمیشه هم اون همسرشو نمیتونه درست ارضا کنه
      حالا چه خانم باشه چه اقا
      باید کلی زمان بذاره تا کم کم ترک بشه و مثل آدمیزاد بتونه ارضا بشه و ارضا بکنه
      اگر ازدواج دائم نمیتونه بکنه بره یک خانم بیوه یا مطلقه که مثل ایشون شرایط دائم نداره رو صیغه کنه
      دختر ها هم تا ازدواج نکنن بهشون فشار نمیاد مگر اینکه به دلیل روابط با جنس مخالف یا دیدن فیلم های غیرشرعی تحریک شده باشن که اونم اگر یک مدت ترک بشه و روزه بگیرن و مواردی که برای کنترل خودارضایی گفته شده رو رعایت کنن میتونن پاک دامنی پیشه کنن

    • یعنی خدا خواسته تو استمنا گر باشی….جل الخالق….از این همه جهل انسان

     پاسخ
    • سلام یه سوال شما میگین ازدواج کن پس اونایی که از بچگی افتادن تو دام رفیق ناباب و الان که 10_15 سالشون هست و درگیر خود ارضایی شدن چیکار کنن

     پاسخ
   • سلام من هفته ای یه بار متاسفانه خود ارضایی می کنم شما میگین ناشی از تصورات جنسی ولی من هم نماز خون هستم هم کلی روضه فاطمه زهرا گوش می دم ولی با جنگ نفسم نمی تونم چطور مبارزه کنم من یه باز ماه شعبان بود تحریک شدم و رفتم نماز خواندم امام زمان دیدم طبق حدیث امام علی ع
    رعایت کردم و در عین تحریک رفتم نماز ه
    خوندم با اینکه می دونم چاره اش نماز و یاد خدا ولی لحظه تحریک نمی تونم جلوی خودم بگیرم خواستگار خوبم ندارم ازدواج کنم

    پاسخ
    • به خدا بزار کنار گناه کبیره هست میفهمی یعنی چی؟ اگه یک درصدم آدم اهل دین و مذهب شیعه باشه میدونه یعنی چی من خودم از وقتی فهمیدم حرامه و انقد گناه داره همون روز قطعش کردم یکم تحقیق کن دربارش تو اینترنت متوجه کارت میشی

     پاسخ
     • تو دیگه???

     • گمنام اهل افغانستان
      ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ ۰۹:۵۱

      سلام جناب نویسنده محترم
      شرایط ازدواج را آنقدر سخت کرده اند که هرگز نمیشود نزدیک دختر شد چطور ممکنه که من سی و شش ساله دعا و نماز بخوانم و کنترل گردم هیچ گاهی یادم نیست که رو به این گناه نکرده باشم و خدا یادم نیاید دیگه شیطان آنقدر بر من مسلط شده که توبه خدایا هیچ نمیتوانم خودم را کنترل کنم خدایا شرمنده ام مرا ببخش و از غیبت کمکم کن خدایا از من بهتر تمامی دلیل این عمل منفور را میدانی که چرا سویش جذب شده ام شرمنده خدا جان شرمنده

     • سلام
      میگه تعتراف به گناه خودش خوب نیست ولی دیگه نمیتونم
      سال هاست اینکارو انجام میدم حتی احساس میکنم موهام داره میریزه عذاب وجدان دارم روزی هزار بار به خودم فحش میدم برای رهاییم دعا میکنم ولی نمیتونم
      دیگه روم نمیشه جاهای مذهبی برم انقد احساس بدی به خودم دارم و فکر میکنم من رفتن و نرفتنم فرقی نداره واقعا ناراحتم
      میخوام ازدواج کنم خواستگارم زیاد دارم ولی شرایطشون اون طوری ک میخوام نیست از طرفی فکر میکنم با یکی ازدواج کنم حتی به قیمت بدبخت شدنم ولی از این کار دست بردارم

     • امیرمحمد
      ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ ۱۷:۱۶

      سلام بر شما مردان و زنان مومن
      خدا لعنت کند از اول تا آخر افرادی که ازدواج را در حقیقت مطلق بر ما مسلمانان حرام کرده اند.
      یعنی وقتی یه شبه منازلی که از خبر های رسانه ها میشنویم متعلق به افرادی محدود هستند قیمتشون چندین برابر میشه و ماشین هم همینطور.
      لذا من دعا میکنم که خانمها بر آقایان آسان بگیرند.خانواده ها هم سر عقل بیان و به جای اینکه خودارضایی یا روابط پنهانی را بر فرزندانشان بپسندند«آغاز کردن یک زندگی ساده و ساختنش با عشق را بر ما بپذیرند»
      یا امام علی ای کسی که به قول پیامبر تو مقاتل جبهه حق علیه باطل هستی تو ما را کمک کن
      والسلام علی من اتبع الهدی

    • واقعاً راست مگین منم هم نماز می خوانم خیلی مزهبی هم هستم قرآن می خوانم ولی با نفسم نمی تونم مبارزه کنم دو هفته ی سه یا چهار بار خودراضای می کنم خدا کمکم کنه از بنده خلاس

     پاسخ
     • دور از خدا
      ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ۲۰:۳۸

      منم دقیقین مثل تو گرفتارم علی جان

     • شما ها خوبی دهن من سرویس شده بابا من دیگه نمیتونم چیکار کنم وای ریدم تو این زندگی آخه خدا چرا باید خود ارضایی رو تو بدن انسان بزاره می‌دونی من چطور من تحریک نمیشم تقریباً اما با ذهنم درگیرم به شدت و عرض چند ثانیه میرم خود ارضایی کنم خیلی کار ها کردم ول فکر کنم باید باهاش زندگی کنیم??

     • یه بنده خدا
      ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ ۱۷:۵۳

      برای ترک خود ارضایی
      1. باید از فیلم نگاه کردن کلا صرف نظر کنی چه ایرانی چه خارجی چونکه دیگه تو فیلم های ایرانیم به این مسائل یه تیکه میندازند و شما باید کلا از فکر کردن به این ها دوری کنی
      2.هر وقت به فکر خود ارضایی افتادید چند تا سریع شنا برید
      3.دوش آب سرد
      4.آقا نترسید حتما به مجالس مذهبی و مسجد برید حتی اگه پاک هم نیستید اگه اینکارو نکنید نا امیدی به شما غلبه پیدا میکنه و شما دوباره اینکارو می کنید
      5.هر وقت که خواستید خود ارضایی کنید از اول باید به خودتون نه بگید وگرنه بعدش دیگه سخت میشه انجامش نداد
      6.سعی کنید با برنامه ای یا خودتون روزهای ترک خود ارضایی رو بشمرید تا مراقب روز دهم و سیم باشید چون تو این دو روز خیلی فشار میاره
      7. هر وقت که تنها شدید سریع گوشی رو بزارید کنارو برید همینطوری برا خودتون قدم بزنید
      8. حموم خودتون را طول ندید
      9. هیچوقت بد بختیاتون را به یاد نیارید و همیشه فکرای مثبت و شکر خدا بکنید
      10. رسانه هایی که دسترسی شما را به فیلم های پورن زیاد میکند حذف کنید
      11.امام زمان را از یاد نبرید و هر وقت قصد اینکار رو داشتید به امام زمان متوسل شید و بگید این کار را واسه شما انجام نمی دم یا صاحب الزمان
      نکته این هایی که اینجا نوشتم چیزایی بود که در اینجا به اونها اشاره نشده بود
      حتماً انجام بدید این حاصل ترک خودمه و اگر مفید بود برای منم دعا

     • بنده هم ادم مومن نماز شب خون و اعتقادی اما جلقی

    • اگه ادم پاکی هستی و ظاهر خوبی داری من خواستگار

     پاسخ
    • شماره واتزاپتو بده راهنماییت کنم

     پاسخ
    • رضا عباسپور
     ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ ۱۱:۲۵

     شما اهل کجایید

     پاسخ
   • منم فکر نکنم اینجوری درست بشه
    چون سر سینه هام این اواخر خیلی سفت میشه

    پاسخ
    • شماره بده

     پاسخ
     • سلام من یه پسر ۱۷ ساله هستم تقریبا سه ساله که خود ارضایی میکنم بعضی وقت ها دوروز یه بار بعضی وقت ها هرو روز و بعضی وقت ها روزی دوبار نمیدونم چجوری جلوی خودمو بگیرم احساس گناه میکنم اعتماد به نفسم پایین اومده واقعا از خدا میخوام منو ببخشه و منو به راه راست هدایت کنه اعتماد به نفسم هم پایین اومده هرجا میرم احساس میکنم من رو این کره خاکی اضافی هستم فقط از خودت میخام که کمکم کنی خدایا به امید تو امروز غسل میکنم خودت کمکم کن دیگه نزنم یا علی مدد 1402/03/12

    • ترو خدا دیگه اینجوری نگو الان تو زهنمون تصور میکنیم باید بریم دباره این گناه کبیره رو انجام بدیم

     پاسخ
    • الان با این حرفت ممکنه چندین نفر تحریک شده باشن کرم داری مگه ???????? گناه اونارو واسه توام مینویسن

     پاسخ
     • من چند بار توبه کردم ، ته تهش دو هفته جلوی خودم رو نگهمیدارم و دوباره وسوسه میشم خود ارضایی میکنم من حتا برای جلو گیری از این باشگاه هم رفتم اما تاثیری نداره

    • محمدرحیم علی پور
     ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ ۰۳:۳۰

     محمدرحیم علی پور استم اهل افغانستان ،مدتی هست به این مشکل دچار شدم نمیدونم چکار کنم

     پاسخ
   • دقیقا ، مشکل اینه فایده نده

    پاسخ
   • خدا خودش کمک می کنه هر وقت تو قلبت احساس وجود خدا رو حس کردی یعنی میتونی تو هم با خدا راز و نیاز کنی و ازش کمک بگیری حالا که ماه رمضانه بیا روزه بگیریم تا شاید خدا به ما هم نظری کنه

    پاسخ
   • سلام.وقت بخیر من ۱۴ساله که اعتیادشدیدی به خودارضایی دارم.همینطورمعتادفیلمهای پورن هستم ازتون خواهش میکنم بگیدمن بایدچکارکنم.درضمن ادمین خواهش میکنم راهنماییم کن من شماره ۷مربوط به دعا رامیگم که گفتین. یعنی چطوری بایدشکرگزاری کنیم. منظورتون ۱۰۰تانعمتی که خدابهم داده رابگم بعد درآخربگم خدایاشکرت. اگرکمتر از۱۰۰تاهم بگم تاثیر داره. خواهش میکنم ادمین راهنماییم کنید.

    پاسخ
  • غیر از ازدواج راه های دیگه ای هم هست. میتونید هر وقت خیلی تحریک شدید خود ارضاعی کنید و بعد از آن غسل و سوره توبه رو بخونید. خداوند شرایط و زندگی شما رو میبینه و مطمعن باشید شما رو میبخشه از بخشش خدا غافل نشوید. این روش با آموزه های اسلام مطابقت داره.

   پاسخ
   • چی میگی تو ، به کدوم دینی؟ کار یاد بچه های مردم نده ، این گناه جدای بحث معنوی و ناامیدی به همه قول میدم زندگی این دنیاشونم نابود میکنه ، مغز و تمام اندام ها صد در صد ضعیف میشه و انگیزه و اراده حتما از بین میره به خدا توکل کنید و کامل ترک کنید

    پاسخ
  • خدا خیرتون بده من ۲ ساله درگیرم یک ماه نشده خوب شدم

   پاسخ
  • با سلام
   خواندن سوره‌ مبارک طلاق ۷ مرتبه برای نجات از شر عورت برای کسانی که دچار وسوسه شیطان شده اند و گرفتار خود ارضایی هستند به صراحت میگم معجزه میکنه و همچنین ذکر شریف یا مانع روزی ۱۶۱ مرتبه مانع از این کار می‌شود به این طریق که وقتی ذکر یا مانع رو ۱۶۱ مرتبه قرائت فرموديد بگویید پروردگارا فلانی زاده شکم فلانی را از این کار (خود ارضایی یا هر عمل بد دیگر که گرفتارش شده اید منع کن ) این ستور حتما انجام بدید خدا خیلی کمکتون میکنه و دیگه سمتش نمیرید درمون تمام دردهای ما در قرآن هست پس دوستان خواهش میکنم دیگه نگید با قرآن و ذکر مشکلمون حل نمیشه این امکان نداره ایمانتان رو قوی کنید مشکلتون رفع شد برای من (محمد رضا )هم التماس دعا

   پاسخ
 • گرگیس خانم
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ ۲۲:۳۳

  جالب بودش فقط یه چیزی الان من این سوره های مبارکه رو باید با احساس بخونم تا منجر به تر خودارضایی توی من بشه؟ آخه من نزدیکه ۱۰ ساله در گیر این مریضی ام هرراهی رفتم نشده موندم خدایا کمکم کن

  پاسخ
  • سلام بله تا حدود زیادی می تونید احساس خودارضایی رو ترک کنید و خواند دعا سبب پرت شدن حواس شما به سمت کارهای خوب می شود. اگر نتوانستید ترک کنید و در شما تاثیری نداشت, حتما اقدام به رزرو مشاوره کنید.

   پاسخ
  • فقط استغفار کنید، شرکت در دورهمی های مذهبی ، پیاده روی و مطالعه برای پر کردن اوقات فراغت ، موفق باشید

   پاسخ
  • شما دختر هستین از ۱۰سالگی یا خدا

   پاسخ
   • سلام لطفا یه نفر که راهی بلده راهنماییم کنه
    بنده بسیار مذهبی هستم و یک مدت طولانی حدود هشت ماه ترک کرده بودم ولی جدیدا یک بار که ویدئو تحریک کننده ای دیدم یه روز در میون، هفته ای دو یا سه بار گناه میکنم بعدش هم احساس گناه میکنم و توبه هم میکنم کمکممممممم کنید

    پاسخ
 • به نظر من بهترین دعایی که می تونسید واسه ترک بخونید آیه الکرسی هستش خیلی خوبه حتما واسه ترک خودارضایی خوبه

  پاسخ
  • سلام . من ۳۳ سالمه . ۳ سال طلاق گرفتم قبل از ازدواجم خود ارضای میکردم خیلی . تا زمانی که ازدواج کردم . با اینکه با همسرم رابطه داشتم اما کلا ذهنم فکر های بد بود و از اون طریق ارضا میشدم بعد طلاقم دوباره افتادم به خود ارضای . همیشه میگم آخریش دیگه انجام نمیدم اما باز تکرار میکنم????خسته شدم . از لحاظ روحی شدیدا صدمه دیدم و چون الان مجردم بیشتر شده . خانواده ای هستیم که اهل نماز و روزه هم نیستیم و خودم هم نیستم اما نمیدونم چیکار کنم . اگر سوره ای هست من بخونم یا چیزی کمکم کنید

   پاسخ
 • غلامعلی یوسفی
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ ۲۳:۵۰

  سلام
  میبخشید من چندتا دعای دیگه هم واسه ترک این عادت بلدم که نمیدونم کارساز هست یا نه مثلا شنیدم سوره یاسین خیلی مهم واسه ترک عادت بد
  خواستم بدونم نظرتون چیه خوبه آخه هر وقت میخونمش احساس خیلی خوبی بهم دست میده واقعا حالم خوب میشه و نمیرم سمت خودارضایی
  ننیجه واقعیشو دیدم

  پاسخ
 • نیما اجراللهی
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ ۱۳:۴۷

  الان این سوره هایی که گفتید، همش جز بهترین ذکر برای ترک خودارضایی محسوب میشه خب اگر اینطوریه خب سوره های دیگه چی اونا هم میتونیم بخونیم؟ مادر بزرگ من همیشه میگه سوره قرآن رو بیاد همیشه و هر روز بخونی تا اخلاق و رفتارت عوض بشه. واسه همین میگم که من اگر بخوام به ترتیب بخونم عیبی که نداره؟
  ممنون میشم جوابمو سریع بدید واقعا مشتاقم جوابتون رو بدونم

  پاسخ
  • سلام
   نه مشکلی نداره
   در کل خواندن سوره های قرآن سبب آرامش خاطر و دوری گناه و ارتکاب خطا میشه

   پاسخ
   • آرش قاسم لو
    ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ ۱۵:۴۵

    سلام
    میبخشید دعای رفع خودارضایی همیناست؟ اگر اینارو بخونیم و احساس خوب داشته باشیم، خودارضایی رو ترک می کنیم؟ آخه خیلی ها میگن باید بری دکتر یا مشاوره واسه ترک استمنا آدم میمونه کدومو بره
    راستش من چندسالیه که خورداضایی می کنم و اصلا نمیتونم ترکش کنم ایشالله با خوندن این دعا و ذکر سریع خوب شم
    مرسی ازتون

    پاسخ
    • سلام بله ا حدودسی زیادی تمرکز شما رو از کارهای ناخواسته همجون خودارضایی بر میداره و به موارد مثبت جهت دهی می کنه

     پاسخ
     • سلام دقت خوش
      بزرگوار من در خواب خودارضایی میکنم چشم های بسته خودم بحال هستم … من در بیداری خودارضایی نمیکنم مشکل من چیست تقربیا ۷ سال میشه این عادت را دارم

   • بنده گناهکار
    ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ ۱۱:۰۳

    یاد خدا، تنها نماندن در محیط و دوری از تفکرات شهوت آلود ، ازدواج سالم و معنوی، نگاه نکردن به نامحرم و دوری از محیط که جنس مخالف وجود داشته باشه که در الان مسائل و حرف و شوخی ها و خنده هایی که باعث تحریک میشه، اینا سبب دوری از عالم خودارزایی می‌شود، و مهمترین عالم جلوگیری از خود ارزایی ازدواج و داشتن یک هم همدم معنوی و متعهد

    پاسخ
 • سلام این دعا برای رفع خودارضایی کارساز هستش؟ آخه من رفتم دکتر چندتا قرص بهم داد و تعجب میکنم آدم هایی که میگن با دعا و ذکر خوب شدن. نمیدونم شاید هم کارسازه چی بگم ولی من رفتم پیشه پزشک که اینارو بهم داد
  تا الان هم یه خورده تونستم طاقت بیارم و نزنم و ترکش کنم

  پاسخ
  • سلام
   تا حدود زیادی بله
   ببینید خودارضایی ناشی از تصورات ذهنی است که انجام میدید و هرگاه به فکر مقدسات و رازو نسیاز با خدا برای ترک خودارضایی باشید, به سمت آن سوق داده نمیشید. به هرحال روش های ترک خودارضایی بسیار زیاد است

   پاسخ
   • سلام الان این دعا واسه ترک خودارضایی خوبه که بخونیمش؟ کدوم آیه خوبه واسه ترک خودارضایی

    پاسخ
    • سلام دعاهیی که در مقاله بیان شده, بهترین ذکر و دعا برای تقویت روحیه شما در عدم انجام خودارضایی است

     پاسخ
 • عالی بود،

  پاسخ
  • یک پادشاه که دیگه ...نمیزنه
   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ۱۸:۵۵

   جق نزن جقی میشی بعد در آینده که ازدواج کنی زود ارضا میشی نمیتونی همسرتون ارضا کنی بعد منجر به طلاق میشه کسی دیگه بهت زن نمیده
   مغز منکه دیگه گوزیده از بس زدم یه سریال باید ده بار نگاه کنم که بفهمم اصلا تمرکز ندارم همش سرم کلاه میره نزن نزن رفیق همش تو خودمم بگای سگ رفتم. خدایا خودت نظری به حال ما کن .گفتم بیام یه چیز بگم یکی رو نجات بدم خدا منو ببخشه. دستم به دامنت خدا

   پاسخ
 • عالی بود، فقط ورزش و خسته بودن موقع خواب، همراه نداشتن موبایل در رختخواب

  پاسخ
 • با سلام

  یک مسیر روحانی جالب وجود دارد بنام انجمن معتادان جنسی گمنام تست کنید به امید خدا جواب می گیرد چون خود خدا پشت هیمن برنامه مذهبی روحانی است موفق باشید

  پاسخ
 • سلام با تو جه به مطالب مفید شما منم میخواستم از تجربیات خودم بگم اگر بخاطر خدا ترک گناه کنید خدا بهتون کرامت میده من ماه شعبان پارسال یه دفعه تحریک شدم و میل جنسی گرفتم اما یاد جمله امام علی افتادم که هرکس تحریک بشه اگر متاهل بره با همسرش و اگر مجرد بره نماز بخونه منم گفتم خدا رو امتحان کنم چون مجرد بود م رفتم نماز خواندم همین که الله اکبر نماز گفتم امام زمان در سمت چپم دیدم که داشت نگاهم می کرد بعد تا آخر نماز ایستاد منم زرنگی کردم و سه تا دعای مستجاب کردم که امام زمان یکی شو آمین گفت خواستم بگم در زمان تحریک برین نماز بخونین خدا بهتون کرامت میده ولی متاسفانه اون اعتقاد ندارم الان خودم میرم دنبال مطالب سکسی و چشمم میبینن دلم میخواد باید مواظب چشم بود لطفا ادمین جواب منم بدین

  پاسخ
  • سلام خدمت شما دوست عزیز
   اساسا خودارضایی یک عادت ذهنی است که فرد تا زمانی که ذهن خودشو پاک نکنه, نمی تونه خوداضایی رو ترک کنه. حالا راه های زیادی واسه ترک استمناء وجود داره که می تونید ازش کمک بگیرید مثلا دعاهایی که در این مقاله بهش اشاره کردیم و متوسل شدن به ائمه اطهار و…

   پاسخ
  • مگه امام زمان زبانم لال غول چراغ جادوعه ?

   پاسخ
   • خدا مرا ببخش دیگر راهی در ذهن نماده برای ترک خود ارضایی هرچقدر کردم نشد خدا خودت توفیق نصیب هم بکن دیگر نمی‌توانم یا مرا بکش یا توفیق
    بخدا مرگ بهتر است خدا با تمام وجود تو را میخاهم تو هم مرا بخوه که ترکنم ولی خدا الان که دارم این متن مینویسم به شما ها هرکسی که عین من هست بیاین برای هم در موقع نماز دعا کنیم بلکه تونستیم ترک کنیم

    پاسخ
    • درسا میشه اقا

     پاسخ
     • سلام
      امام رضا علیه‌السلام متوسل بشید و برای همه اونایی که این مشکل رو دارن دعا کنید تا بتونن ترک کنن ان شاالله یک روزی هیچ کس اینکار رو نکنه و بتونه ترکش کنه

  • مگه میشع نماز بخونه ادم ولی خودارضاییم کنه .
   من ک پسرم میگم اگه نماز بخونم ارضا کنم خودمو گناه میکنم نمیرن ارضا کنم وشما هم نماز هگ خودارضای مگه میشه?

   پاسخ
 • هرچیزی کوچیکی می‌تونه ذهن آدمو تحریک کنه از صدای آهنگ از نوع خواننده زن گرفته تا دیدن زن بد حجاب داخل خیابون،دست خودمونه چطور غلبه کنیم روش

  ولی من قول میدم اگه این کاریو ک میگم انجام بدین صد درصد جواب میده

  کلا موبایل رو بزارید کنار تا یه مدت زمان نسبتا طولانی تا رو شهوتتون کنترل کنیدو تا جایی که میتونید برید سمت خدا و معصومین

  ولی بدونید عامل اصلی موبایله موبایل موبایل

  پاسخ
 • من به خیلی چیزا اعتقاد ندارم فقط خدا رو باور دارم قبلنا نماز شب میخوندم ولی الان ترک کردم نماز خوندنو اصلا به دین واینا فکر نمیکنم ولی بنظرمن با خودتون فکر کنید هربار که تحریک میشید خود ارضایی میکنید چقد بر میزان ترشح تستسترون بدنتون تاثیر منفی میذاره راحتتر میشه براتون از نظر پزشکی البته چون در آخر منجر به ناباروری میشه

  پاسخ
 • سلام این وبسایت در مورد همین کار هستش و به تنهایی کار بسیار مشکلی هست باینجا مراجعه کنید کمک میشه بهتون.

  پاسخ
 • سلام لطفا کسی تونسته این عادت ترک‌کنه به منم کمک کنه من چند ساله درگیرشم لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • سلام
   من به عشق اینکه بتونم اربعین کربلا باشم از قبل محرم نزدم تا ی ماه بعد اربعین ولی بعدش متسفانه زدم و باز خودمو کنترل کردم چهل روزی نزدم باز زدم
   تمام این حرفا رو زدم برای این که نباید تسلیم شد برای خودتون شرط و جایزه بزارید و سعی کنید زمان رو بیشتر کنید
   مثلا برای من هفته اول نزدن مشکلی تیست هفته دوم بسیار سخته باز هفته سه و چهار اسون میشه تا بعد سی روز ک فشار دوباره شروع میشه این ده روز ماه رمضون تا عید غدیر یل ولادت امام رضا فرصت خوبیه بخواهید از خدا که اگر موفق بودید در نزدن توفیق کنه بیاید مشهد البته من خودم مشهدی ام من چیز دیگه میخوام برام.دعا کنید فقط رفقای من تسلیم نشید
   میگن ازدواج کنید من میگم اول ترک کنید بعد ازدواج کنید اخه اینطوری پاک به همسر و زن ایینده ام میرسم
   التماس دعا
   ی کانال تو روبیکا و ایتا هست ادمین ناشناس داره میاد برای ترک خود ارضایی ازتون میپرسه که پاکید یا نه این خیلی خوب بود کمک کرد وقتی دیدم تعداد افردا پاک زیاده کسی خواست بگه ادرسش بدم یا ادرسش بدع بفرستم
   ممنون از سایت و ادمین عزیز

   پاسخ
  • سلام
   من به عشق اینکه بتونم اربعین کربلا باشم از قبل محرم نزدم تا ی ماه بعد اربعین ولی بعدش متسفانه زدم و باز خودمو کنترل کردم چهل روزی نزدم باز زدم
   تمام این حرفا رو زدم برای این که نباید تسلیم شد برای خودتون شرط و جایزه بزارید و سعی کنید زمان رو بیشتر کنید
   مثلا برای من هفته اول نزدن مشکلی تیست هفته دوم بسیار سخته باز هفته سه و چهار اسون میشه تا بعد سی روز ک فشار دوباره شروع میشه این ده روز ماه رمضون تا عید غدیر یل ولادت امام رضا فرصت خوبیه بخواهید از خدا که اگر موفق بودید در نزدن توفیق کنه بیاید مشهد البته من خودم مشهدی ام من چیز دیگه میخوام برام.دعا کنید فقط رفقای من تسلیم نشید
   میگن ازدواج کنید من میگم اول ترک کنید بعد ازدواج کنید اخه اینطوری پاک به همسر و زن ایینده ام میرسم
   التماس دعا
   ی کانال تو روبیکا و ایتا هست ادمین ناشناس داره میاد برای ترک خود ارضایی ازتون میپرسه که پاکید یا نه این خیلی خوب بود کمک کرد وقتی دیدم تعداد افردا پاک زیاده کسی خواست بگه ادرسش بدم یا ادرسش بدع بفرستم
   ممنون از سایت و ادمین عزیز

   التماس دعای مخصوص

   پاسخ
 • ۱۰ بار بیشتر نزدم من مخوام ترک کنم نمتونم چرا خدا ذهن من پر چرت پرت تا خودارضایی میکنم باید ذهن خالی باشه

  پاسخ
 • سلام دوستان عزیز یک کمک‌ از خدا و شما دارم از خدایا راحله ترک خودراضی ترک کنم از مردم مخوام من کمک کن

  پاسخ
 • سلام بله دقیق فرمودی که عامل اصلی که همه را تحریک به گناه می‌کنه موبایل است ولی مباحث مهم که در موبایل یا همین انترنیت داشته باشیم آن وقت برای این کار چه می فرمایید ؟
  کتاب از بیرون هم خریده نمیشود بخاطری مشکلات اقتصادی‌‌….

  پاسخ
 • محمدرحیم
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ ۰۲:۳۶

  سلام من اهل افغانستانم
  از ولایت دایکندی ام
  منم در اوایل بلوغیت خودارضایی میکردم ولی زمان قبل از کانکور این کار کم کم و در آخر در سال یکبار رساندم و در پنج سال دانشگاه ترک کردم وتا یک سال پیش والان باز این کار میکنم بیست روز بعد یکبار ولی خیلی احساس گناه و شرمندگی میکنم نمیدونم راه حل چیست و چکار کنم خدایا خودت کمکم کن خدایا خودت معزه کن اصلأ دوست ندارم اینکار رو کنم
  لطفاً دوستان عزیز راهنمایم کنید ممنون میشم
  ولی این دعای های که در اینجا درج کردن هتمن انجام میدهم انشاالله خدا خودش یاریم کنه واقعاً ازاین کار متنفرم

  پاسخ
  • سلام

   تنها راهش خوردن لقمه حلال هست بنابراین باید یه کار حلال برای خودتون جور کنید و خمس سالیانتون رو هم پرداخت کنید و در کنارش انجام واجبات و ترک محرمات تنها راهش همینه. دعا هم خیلی خوبه اما حتما باید در کنار مورد بالا باشه

   یا حق

   پاسخ
 • من که از کاری که میکنم خیلی پشیمونم
  از امروز که فهمیدم برای پاکی باید حتما غسل کنی خدا مارو ببخشه ما که اینجوری عستیم بچه های ما چی میخوان بشن
  از سایتتون هم ممنون که کمک میکنید
  تا به پاکی واقعی برسید

  پاسخ
  • سلام همه داداشا و آبجی های گلم . ببینید من الان هفده سالمه از ۱۲ الا ۱۳ سالگی میزنم از یک ماه درمیان شروع شد که الان شده روزانه اونم بعضی وقت ها چند بار وقتی یه جوون یه شریک جنسي نداره که بخواهد مسائل جنسي شونو با هم رفع کنن میخواد چیکا کن ها ، جق زدن هرچی باشه بهتر از این که بری به ناموس مردم تعرض کنی . والسلام نامه تمام .

   پاسخ
   • لطفا این ایده هات رو جمع کن. شیطان می خواد این گناه رو کوچیک جلوه بده که میگه این کار بهتر از تعرض هستش. درسته که تعرض به فرد دیگر هم خیلی خیلی بد و زننده است ولی این باعث نمیشه چیزی از بدی های این گناه کم کنه و تو رو راضی کنه که بری سمت این کار. پس خودتو گول نزن و واقعی ترک کن

    پاسخ
 • من تازه زدم و بعد هر بار زدن میام و این مطالبو میخونم ولی بازم درس نمیشه

  پاسخ
 • سلام .من خودم شاید از ۱۴ سالگی درگیرش بودم.ادم خیلی معتقدی هم هستم ولی واقعا نمیشد ترکش کنم تا اینکه به توصیه یه بنده خدا عمل کردم.
  هر روز صبح سوره یس بخونید هدیه کنید به حضرت زهرا و روزی ۲ رکعت نماز بخونید هدیه به حضرت زهرا
  خیلی خیلی قوی هست .موکل های خیلی قدرتمندی داره سوره یس نمیزاره گناه کنید من هر چیزی رو امتحان کردم نشد ولی این کار زندگیم رو تغییر داد.سعی کنید حتما همیشه تو زندگیتون اینکار رو انجام بدید کم کم تو دلتون میفته در ادامه باید چکار کنید

  پاسخ
 • من اهل نماز و روزه ام منتها هردو سه روزی یبار انجام میدم،دست خودم نییس،بعد انجام حتی روم نمیشه جانماز رو پهن کنم برم پیش خدا.ولی با این حال نمیزارم شیطان بیشتر منو بخارونه،ب بدبختی میرم حالا یا خداجان قبول میکنه یا نمیکنه،،،،من هزاربارتوبه شکستم،اما اینبار اراده قوی میخواد،میخوام باتوکل ب الله جان زندگیمو بسازم،نمیخام با این لذت های زودگذر خودمو تو جهنم ی عمر عذاب بدم….یاالله برما بندگان سیاه دل رحمی بفرما و مارا از دام شیطان رهایی بده…امین یا رب العالمین….استغفار زیاد کنید دوستان،،درپناه ایزد منان

  پاسخ
 • محمد مهدی امیری
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ ۰۰:۱۲

  سلام و عرض ادب
  من از ۱۵سالگی شروع کردم و تا ۱۵سال و ۶ماهگی تمومش کردم به سختی زیاد میخواستم بدونم شما روحانی چیزی هستید از دین اطلاع خوبی داشته باشید ؟
  میخواستم یه سوال بپرسم امیدوارم جواب بدید
  من به مدت ۶ماه هروز ۲الا ۳بار میزدم و می‌دونم این گناه کبیره است و جایی خوندم که خداوند گناهان کبیره را نمی بخشه بسیار استغفار کردم طلب آمرزش کردم و هنوز عذاب وجدان دارم هی به خودم میگم این یه عملی طبیعی هست و هم سن و سال های تو هم انجامش دادن الان هیچ زنی دیگه تحریکم نمیکنه (از راه شهوت) و فقط الان عذاب وجدان دارم چه کنم شما کمکم کنید

  پاسخ
  • سالام لطفا دیگه این کارو انجام ندین و هر وقت خواستین سراق این کار برین استغفار کنید و نماز و صلوات بفرستید و اگر دیگه اینکارو نمی کنین واحساس گناه و بدی میکنی هر روز روزی ۳ بار صب ظهر شب ایت کرسی رو بخون تا از شر شیطان در امان باشی تازه کی گفته خداوند گناهانو نمی بخشه بدرود

   پاسخ
 • سلام من یه پسر ۱۵ ساله هستم که از ۹ سالگی شروع کردم به این کار خواهش خواهش خواهش میکنم این کارو نکنید لطفا اون موقع که ۹ سالم یو قبل از اینکه شروع به خودارضایی کنم یه پسر درس خون مذهبی تو تمام مراسمات مذهبی محرم مسجد کمک به کسایی که میشناسمشون تازه موهام انقدر پر پشت بود نمیشد موهامو شونه کنم ولی الان انقدر نازک و کم پشت….. خواهش میکنم این کارو نکنید شاید ۱۰ثانیه لذت ببرید یا شایدم کمتر ولی اینده زندگی ظاهر قیافه درون و روح خودتونم نابوود مکنین من از امروز به امید خدا از تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۳به خودم قول میدم دیگه سراغ اینکار نرم و برای همه که به این بیماری کُفتی گرفتار هستند ارزوی موفقیت میکنم وانشالله که موفق بشن یاعلی مدد♥️♥️

  پاسخ
  • سلام داداش گلم
   امیدوارم تو مسیرت موفق باشی
   پیشنهاد من اینه که یه دوره 40 روز ترک برداری و هروز درباره ضرر های خودارضایی چند صفحه کتاب بخونی که تو اینترنت کتاب هست دراین باره یا حداقل دوره های ترک خودارضایی رو گوش کنی

   پاسخ
  • آقا زشته خجالت بکشیم خارجی ها نوجوناشون خودم شنیدم هیچ رابطه ای ندارند ولی اینقدر مغزشون کار می‌کنه همش دنبال کار و درس هستند خودم یه جایی خوندم یه مرد 22 ساله می‌گفت 8 9 ساله نه رابطه داشته نه زده می‌دونی چون مغزش کار می‌کنه سفت بچسبین به کار و تفریح تعصبی بشین برین دنبال کارای خوشگذرونی دیگه تموم دیگه یادتون میره بیزار میشین از کار

   پاسخ
 • شهاب الدین حسن زاده
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ ۰۳:۳۰

  سلام دوستان من چند وقت خود ارضایی میکنم ولی نمی دانم چطوری ترک کنم به خداقسم خودم از خودم بدم میاد یعنی از وقتی که خود ارضایی میکنم خیلی کم خون شدم خیلی حافظه ام کم شده بی تاقت شدم تنبل شدم حوصله هیچی ندارم چشام ضعیف شدن پشتم درد میکنه نمی دانم چیکار کنم امید وارم که خداوند همه مارو از این شغلی که مابرای خودمان پیداکردیم‌. ازش دوری کنیم من خودم که ۱۷سالمه نمی توانم ازش دوری کنم یعنی خداوکیلی نمی دانم چیکار کنم از دست خودم من خودم نماز می خوانم قران می خوانم به مسجد می روم می خواهم این نفس خودم را شکست دهم نمی توانم من ۳۰۰باره که دارم از این نفس خودم دوری می کنم نمی توانم ولی اینشاءالله خدا ما را از این بدبختی نجات دهد همه برای هم دعا کنید.. اینشاءالله خدا همه ما را از دست این نفس ستمکار نجات بدهد… امید وارم دیگه خود ارضایی نکنم وبا همین نفسم بجنگم.و پیروزی به دست بیارم.
  سپاس از همراهی شما دوستان گرامی.

  پاسخ
  • 1402 ,4 ،۳ به خودم قول میدم که دنبال اینکار زشت نرم ، آدم تحریک میشه فریب میخوره ولی نباید همه زندگیشو تو حسرت بمونه خب خب اگه همش خودارضایی کنیم فرق ما با حیوون چیه خب
   باید اندکی فکر کرد لذتش زیر ده ثانیه هست به خدابعدده ثانیه هممون ناراحت میشیم ولی نمیدونم دوباره چرا دنبال این عمل زشت میریم

   پاسخ
 • سلام من الان ۱۷ سالمه
  خیلی ادم مذهبی هستم خیلی کارهای فرهنگی انجام میدم اما به خاطر یه حرکت اشتباه تو زندگیم این گناه تو من ریشه کرد
  دو هفته ای بود نمیزدم اما فقط یه لحظه تکرار نشدنی تو خونه تنها شدم و باعث شد تحریک بشم
  رفقا عزیزم
  تموم دوستانی که قصد ترک دارین فقط یک چیز میگم
  از خداوند متعال نا امید نشوید
  در تمام مراحل زندگیتون حتی اگر نماز نمیخونین امید داشته باشین که نماز بخونین اگر بتونین نماز بخونین شک نکنین نصف راه رفتین و فقط باید با اون نفش لوامه مبارزه کنید
  رفقا این گناه فقط باعث بدبختی میشه
  هم ظاهرتون میگیره هم روحتون ناپاک میشه رفقا باعث میشه بعدا تو رابطه با همسرتون به مشکل های زیادی بر بخورید
  رفقا فقط تلاس کنید تو خونه تنها نباشید تروخدا با نامحرم ارتباط نداشته باشین

  پاسخ
 • همه چیز درست میشه
  ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ ۰۶:۱۳

  در روز ۱۲.۱۳ ترک خود ارضایی هستم
  شکم دردت بسیار شدیدی دارم
  وقتی حمام بودم ناخواسته مقدار خیلی کم مایع منی اومد بدون اینکه حس کنم ایا از چی میتونه باشه شکم درد بسیار شدیدی دارم
  و پسر هستم

  پاسخ
 • 1402 ,4 ،۳ به خودم قول میدم که دنبال اینکار زشت نرم ، آدم تحریک میشه فریب میخوره ولی نباید همه زندگیشو تو حسرت بمونه خب خب اگه همش خودارضایی کنیم فرق ما با حیوون چیه خب
  باید اندکی فکر کرد لذتش زیر ده ثانیه هست به خدابعدده ثانیه هممون ناراحت میشیم ولی نمیدونم دوباره چرا دنبال این عمل زشت میریم

  پاسخ
 • سلام من هرروز میزنم خسته ام خجالتی ام خدا به حرمتت کمکم کن خسته شدم حس میکنم اضافی هستم نه دوستی فکر میکنم همه باهام دشمنان انزوایی واسه خودم ساختم دنیام سیاه شده خدایا کمکم کن

  پاسخ
  • به نام خداوند مهربان سلام بر همه دوستان بعضی‌ها فکرمیکنند داشتن شهوت گناه هست نه خیر همه ما انسانها و حتی هر موجود را خداوند نر وماده آفرید که همگی دارای این نعمت خداوند هستیم وباید برای سلامت بودن آن شکرگذار خداوند دانا باشیم و اما آیا کسی که گرسنه میشود باید برای سیر کردن شکم خود دست به دزدی غذا بزند ویا هر چیز کثیفی را بخورد یا باید صبور باشد قطعا خداوند روزی را میدهد حتی اندکی. .. آیا انسان باید برای ارضاءکردن شهوت جنسی باید به انسانهای دیگر تجاوز کند یا باید خدایی ناکرده لواط یا زنا ویا خودارضایی کند پاسخ خداوند به این انسان این است که یا ازدواج کند ویا اگه شرایط مالی یا موقعیت مناسب نداشت باید شهوت جنسی را کنترل کند چه پسر و چه دختر خداوند از ما اخلاق کردار خوب و چشم پاکی می‌خواهدو از همه مهمتر ذهن و فکر پاک ودرست به نقل قرآن تقوا چون تقوا زره محکمی است اولین قدم از لحاظ فکری وعقیده این است که چشم پاک باشیم و برای خودمان شخصیت و ارزش قاعل شویم وهم به جنس مخالف، ارزش خودمان را هم تراز حیوانات ندانیم .خداوند روز قیامت با کسانی که عمل خودارضایی می‌کردند صحبت نمی‌کند . مگر توبه کاران واقعی چون خداوند توبه کاران در جوانی را خیلی دوست دارد و کمکشان میکند که انسان‌های مقتدر و صبور واز لحاظ عقلی از بقیه‌ پیشی بگیرند …بیشتر از خواندن آیات قرآن باید به معنای آن توجه کنیم سوره والعصر خداوند می‌فرماید قسم به عصر که همه‌ی انسانها زیانکارند مگر کسانیکه ایمان آورند وتوصیه به حق وحقانیت کنند وتوصیه به صبر دربرابرمصیبت و صبر دربرابر انجام واجبات و صبر دربرابر ترک گناه —راست گفت خداوند مهربان . هم خدمت آقا پسرها و دختر خانمها انسان بعد از بلوغ جنسی و فکری باید هم خود را کنترل کند و هم باید آگاهی پیدا کند درباره همه چیز که لازمه زندگی خوب است چون برهان ودلیل انسان خطاکار و گناه کار عدم آگاهی است انسان نه تنها در برابر شهوت جنسی بلکه تمامی گناهان خود باید محکم بایستد و خود رو بدست گناه ندهد چون خداوند که مظهرهمه زیباییها وپاکی هست برای ما ارزش زیادی گذاشته‌است وما رو اشرف مخلوقات خلق کرده حتی بالاتر از ملاءکه و فرشتگان در صورتی که رهرو خداوند باشیم و با این عمل زشت به خود و زندگی خود لطمه نزنیم یادمان نرود که چند دقیقه تفکر بهتر از سالهاعبادت است امیدوارم همه دوستان رو این جملات بالا تحقیق کنند وفکر کنند نباید به مدت زمان ترک گناه فکر کرد باید از اون ثانیه‌ای که این گناه رو پست و بد دونست برای همیشه داخل سطل آشغال ریخت چون ارزش هر شخص خیلی بالاتر از اینهاست …شاید جوانی مدتی خارج از ایران باشد آیا باید به هر سمت و گناهی کشیده شود یا به شخصیت خود نگاه کند ؟شهوت انسان مجرد مثل فقر انسان گرسنه و کم بضاعت می‌باشد نباید افسوس خورد چون شرایط ازدواج ندارد باید غریزه خود را کنترل کند نه اینکه خود را نابود کند و دیگران را … خدا با صابران هست حتی لحظه مرگ و بعد از مرگ …………فقط عشق است خداوند شنوا و بینا و قادر و مهربان و امامان و اهلبیت آدم حسابیمان چون بیش از مادیاتمان اینهایند که برایمان ارزشمند هستند و بس .

   پاسخ
  • سلام علیکم بهترین کار اینه که سریع تر ازدواج کنی

   پاسخ
 • مهران

  پاسخ
 • راهش اینه از امروز باخودتدشرط بزار ۱-موبایلتو بزار کنارو۲-اینکه در زمان بروز شهوت بدون با هر بار خودارضایی سیلی ب صورت امام زمانت میزنی اگ اینجوری شرط کنیم میشه .وتوسل ب خود امام زمان برای ترک این موضوع چاره سازه در در این مورد بلکه در تمام مساعل دنیایی

  پاسخ
 • استمنا ربطی عفونت داره

  پاسخ
 • استمنا ربطی عفونت داره

  پاسخ
 • ابوالفضل اصلانی
  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ ۰۹:۰۳

  سلام
  من 19 سالمه و من دو بار توبه کردم برای خدا به خاطر ترک خود ارضایی و استمناء ولی یه روز خواب و نفهمیدم و رو به شکم خوابیدم و متوجه نشدم خواب بودم و صبح بیدار شدم دیدم مایع منعی ریخته ولی بعد از اون عمدی بود و برای اولین بار توبه کردم ولی باز هم عکس نامحرم از ذهنم می‌گذشت شب تنها تو اتاقم خوابیده و ناگهان با دست زدن به نوک سینه ام زدم و بعد خود ارضایی کردم این بار فریب خوردم و برای دومین بار هم توبه کردم و
  پنجشنبه هفته گذشته و باز هم فریب خوردم و بعد امروز که دوشنبه هست و در تاریخ 1402/04/19 خواب بودم باز هم خواب بودم به صورت ناگهانی خواب یه نامحرم رو به صورت تبلیغات دیدم و به صورت ناگهانی دیدم خواب هستم ولی مایع منعی ریخته شده و پشت شکمم هم نخوابیده بودم
  آیا راهی برای بازگشت هست خیلی پشیمانم کلافه شدم واقعا چیکار کنم تا مرتکب گناه نشوم چیکار کنم ؟
  از دست وسوسه‌های خناس شیطان
  من شب ها هنگام خواب آیه الکرسی هم میخونم و صلوات هم میفرستم و با هیچ فکر و خیالی هم نمی‌خوابم ولی باز هم نمیدانم چه می شود آیا راهی برای بازگشت خدا هست و خداوند مرا خواهد بخشید و توبه مرا خواهد پذیرفت یا نه ؟

  پاسخ
  • سلام. اینکه تو خواب آیت اتفاق میوفته دست شما نیست و گناهی انجام ندادید فقط باید وقتی بیدار شدید برید غسل کنید وقتی عمدا انجام بدید گناه محسوب میشه

   پاسخ
  • سلام
   اگر صبح ها یا بعد از بیداری همچین اتفاقی می افتد بهش میگن جنوب و اگر خود فرد دست به انجام اینکار دهد خودارضایی میشود.

   اگر صبح ها خواب می بینی یا مایع منی ازت خارج میشه طبیعی هستش و گناهی نداره چون خود فرو مرتکب این کار نیست.

   برای آگاهی بیشتر درمورد جنوب یا جنب تحقیق کن.

   پاسخ
  • داداش تو میخوابی و بعد بلند میشی میبینی منی ازت خارج شده این عمل استمنا نیست محتلم شدی خودش رحمت خداست

   پاسخ
 • باز آ باز آ. هر آنچه ک هستی باز آ
  گر کافر. گبر. بت پرستی. باز آ
  درگه ما. درگه نومیدی نیســت
  صـدبار گر توبه شکستی باز آ

  پاسخ
 • سلام من چند سال بود که درگیر این عمل ناپسند بودم اما با اراده قوی تونستم این کار رو ترک کنم الان دو ساله که ترک کردم اما گاهی تحریک به اون کار میشم جلوی خودمو میگیرم اما گاهی وقت ها نمیتونم
  یعنی با این حال باز هم گناه بزرگی کردم یا نه

  پاسخ
  • سهند سلطانی
   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ ۱۳:۳۱

   یه حرفی یادم استادم میزد از علامه حسن زاده خدا رحمتش کنه میگفت در عالم خارج از این دنیا گناه شبیه به اینه که داری به ناموس خدا تجاوز میکنی یعنی داری حجاب خدارو زیر سوال میبری

   پاسخ
   • سلام منم سه ساله این گناه و انجام میدم نمیدونم چیکار کنم اصلا موندم دخترم میشه به منم کمک کنید من وقتی پیام هارو خوندم تازه فهمیدم تنها نیستم خیلیا گرفتار این گناه هستن

    پاسخ
 • بهترین راه رها کردن ازدواج کردن است

  پاسخ
 • سلام دوستان ازتون خواهش میکنم منو دعا کنین دوسال درگیر جق هستم اگ نتونم ترک کنم مجبورم خودمو بکشم دیگ خسته شدم هر راهی ک بگید امتحان کردم نتیجه نداده فقط ورزش با قرص کلسیم دی

  پاسخ
 • درود
  بنده متاهل هستم و ۳۴ سال سن دارم و وقتی برای مدت چند روز تنها میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم هر اتفاق بدی که تو زندگیم میفته فکر میکنم چون این کارو میکنم برام پیش میاد برای منم دعا کنید تا ترک کنم

  پاسخ
  • نا امید نباش از رحمت خدا
   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ ۲۳:۲۵

   سلام و درود
   بنده 32ساله زنه متاهلم که از نوجوانی به این گناه مرتکبم و تا مرداد این سال،به بارداری اقدام میکردیم ولی حامله نمی‌شدم و رفتم دنبال علت و فهمیدم که بخاطر خود ارضایی تخمدانام از کار افتادن،ولی دیگه کار از کار گذشته،خود ارضایی باعث شده که از سنم بیشتر نشون بدم و فراموشی آوردم و ظاهرم پیر شده,مهمتر از همه نابارور شدم،پنج ماهه که ترک کردم ولی چه فایده!کسی که این پیام مرا میخونه حرفام رو جدی بگیره که آدم رو نابود می‌کنه این وسوس

   پاسخ
 • درود
  بنده متاهل هستم و ۳۴ سال سن دارم و وقتی برای مدت چند روز تنها میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم هر اتفاق بدی که تو زندگیم میفته فکر میکنم چون این کارو میکنم برام پیش میاد برای منم دعا کنید تا ترک کنم

  پاسخ
 • به نام خداوند مهربان سلام بر همه دوستان بعضی‌ها فکرمیکنند داشتن شهوت گناه هست نه خیر همه ما انسانها و حتی هر موجود را خداوند نر وماده آفرید که همگی دارای این نعمت خداوند هستیم وباید برای سلامت بودن آن شکرگذار خداوند دانا باشیم و اما آیا کسی که گرسنه میشود باید برای سیر کردن شکم خود دست به دزدی غذا بزند ویا هر چیز کثیفی را بخورد یا باید صبور باشد قطعا خداوند روزی را میدهد حتی اندکی. .. آیا انسان باید برای ارضاءکردن شهوت جنسی باید به انسانهای دیگر تجاوز کند یا باید خدایی ناکرده لواط یا زنا ویا خودارضایی کند پاسخ خداوند به این انسان این است که یا ازدواج کند ویا اگه شرایط مالی یا موقعیت مناسب نداشت باید شهوت جنسی را کنترل کند چه پسر و چه دختر خداوند از ما اخلاق کردار خوب و چشم پاکی می‌خواهدو از همه مهمتر ذهن و فکر پاک ودرست به نقل قرآن تقوا چون تقوا زره محکمی است اولین قدم از لحاظ فکری وعقیده این است که چشم پاک باشیم و برای خودمان شخصیت و ارزش قاعل شویم وهم به جنس مخالف، ارزش خودمان را هم تراز حیوانات ندانیم .خداوند روز قیامت با کسانی که عمل خودارضایی می‌کردند صحبت نمی‌کند . مگر توبه کاران واقعی چون خداوند توبه کاران در جوانی را خیلی دوست دارد و کمکشان میکند که انسان‌های مقتدر و صبور واز لحاظ عقلی از بقیه‌ پیشی بگیرند …بیشتر از خواندن آیات قرآن باید به معنای آن توجه کنیم سوره والعصر خداوند می‌فرماید قسم به عصر که همه‌ی انسانها زیانکارند مگر کسانیکه ایمان آورند وتوصیه به حق وحقانیت کنند وتوصیه به صبر دربرابرمصیبت و صبر دربرابر انجام واجبات و صبر دربرابر ترک گناه —راست گفت خداوند مهربان . هم خدمت آقا پسرها و دختر خانمها انسان بعد از بلوغ جنسی و فکری باید هم خود را کنترل کند و هم باید آگاهی پیدا کند درباره همه چیز که لازمه زندگی خوب است چون برهان ودلیل انسان خطاکار و گناه کار عدم آگاهی است انسان نه تنها در برابر شهوت جنسی بلکه تمامی گناهان خود باید محکم بایستد و خود رو بدست گناه ندهد چون خداوند که مظهرهمه زیباییها وپاکی هست برای ما ارزش زیادی گذاشته‌است وما رو اشرف مخلوقات خلق کرده حتی بالاتر از ملاءکه و فرشتگان در صورتی که رهرو خداوند باشیم و با این عمل زشت به خود و زندگی خود لطمه نزنیم یادمان نرود که چند دقیقه تفکر بهتر از سالهاعبادت است امیدوارم همه دوستان رو این جملات بالا تحقیق کنند وفکر کنند نباید به مدت زمان ترک گناه فکر کرد باید از اون ثانیه‌ای که این گناه رو پست و بد دونست برای همیشه داخل سطل آشغال ریخت چون ارزش هر شخص خیلی بالاتر از اینهاست …شاید جوانی مدتی خارج از ایران باشد آیا باید به هر سمت و گناهی کشیده شود یا به شخصیت خود نگاه کند ؟شهوت انسان مجرد مثل فقر انسان گرسنه و کم بضاعت می‌باشد نباید افسوس خورد چون شرایط ازدواج ندارد باید غریزه خود را کنترل کند نه اینکه خود را نابود کند و دیگران را … خدا با صابران هست حتی لحظه مرگ و بعد از مرگ …………فقط عشق است خداوند شنوا و بینا و قادر و مهربان و امامان و اهلبیت آدم حسابیمان چون بیش از مادیاتمان اینهایند که برایمان ارزشمند هستند و بس .

  پاسخ
 • سلام لطفا کتاب راز کنترل شهوت رو دانلود کنین از گوگل بخونین

  پاسخ
  • جمهوری اسلامی افغانستان گروه عمر ????????⚔️⚔️⚔️
   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ۰۱:۰۱

   سلام علیکم بهترین کار داداش اینه که سریع تر ازدواج کنی

   پاسخ
 • بابامن اصلاتوش موندم نمیدونم چیکارکنم ازاین گناه دورشوم چندهفته ای میشه که پاک میشم بعددوباره میرم سمتش خدایابه هممون کمک کن چه دخترچه پسر…

  پاسخ
 • بابامن اصلاتوش موندم نمیدونم چیکارکنم ازاین گناه دورشوم چندهفته ای میشه که پاک میشم بعددوباره میرم سمتش خدایابه هممون کمک کن چه دخترچه پسر… به خدادیگه خسته شدیم برای اعضای بدن هم خیلی ضررداره

  پاسخ
 • با این کار بدبخت شدیم من دیگه نمیتونم طاقت بیارم
  ماها آرزو ها داریم در آینده
  با این گناه و خطا هایمان چطور میتونیم موفق شویم

  پاسخ
 • رضا عباسپور
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ ۱۱:۲۵

  شما اهل کجایید

  پاسخ
 • سلام دوستان هرکسی که پیام منو میبینه واسه منم دعا کنه من شنیدم میگن اگه چهل روز گناه نکنی دیگه گناه نمیکنی فقط کافیه چهل روز خودمونو کنترل کنیم انشاءالله که همه بتونن ترکش کنن موبایل هم خیلی تأثیر داره سعی کنین از برنامه های داخلی استفاده کنین چون فیلم و کانال مستهجن داخلش نیست و فضای سالمی دارن التماس دعا

  پاسخ
 • من خیلی فردی مذهبی هستم ودر خانواده به شدت مذهبی بزرگ شدم حتی اما این گناه دست از سر من بر نمی‌دارد نمی‌گویم هفته ای یک بار خود ارضایی میکنم نه ماهی یک بار حداقل شیطان من رو به وسوسه های خودش سوق میده من هم نمیتونم با نفسم مبارزه کنم وبه طرف این گناه کبیره میرم من تا به حال روش های شمارو ندیده بودم اما از امروز با روش های شما آشنا شدم من سر این گناه بار ها و بار ها به توسل و توبه در درگاه خدای متعال در آمدم و اشک ریختم اما شیطان رجیم دست از سر من برنداشت

  پاسخ
 • الله بزرگ است به او توکل کن
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ ۱۴:۴۵

  اگه یکی نتوونه ازدواج کنه چی شاید یکی مریض باشه و نتوونه ازدواج کنه اونوقت که خیلی سخته خداوند همه را حفظ کنه????????

  پاسخ
 • امیر صدرا
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ ۰۰:۴۷

  یک راه سراغ دارم که جوابه .
  1-خوردن آب بسیار و رفتن زیاد به سرویس بهداشتی
  2- هر شب خواندن قرآن به هر مقداری که دوست دارید چه یک آیه چه یک خط و چه یک صفحه مهم خواندن هر شب است
  3-متوسل شدن به یکی از اهل بیت

  پاسخ
 • اهل افغانستان
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ ۱۸:۴۲

  دو ساله که خود ارضایی میکنم، خیلی کوشش کردم اما نتوانستم ترک کنم.
  چندین بار توبه کردم و از خداوند در دعا هایم خواستم که منو از شر شیاطین در امان نگه داره،
  ولی بازم نتوانستم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست