دعای ترک خود ارضایی

folder_openمطالب خودارضایی
comment61 دیدگاه
دعای ترک خود ارضایی

بسیاری از افراد بر این باورند که خواندن بهترین دعا می تواند در ترک تضمینی خودارضایی کمک زیادی کند و آن ها را از عادت های مخرب نجات دهد. با توجه به این نگرش موجود در جامعه ما نیز بر آن شدیم تا با نوشتن مقاله ای کوتاه در مورد رهایی از گناه استمناء و با خواندن دعا شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم. بنابراین تا انتهای این متن از وبسایت لذت ترک را همراهی کنید.

دعای ترک خود ارضايي

استمناء یا خودارضایی از جمله عادت های مخربی است که از نظر اسلام گناه و حرام تلقی شده و این موضوع هیچ گونه تفاوتی بین دختران و پسران ندارد. همانطور که قرآن کریم در باب خودرضایی می فرمایند: “هر فردی از راه غیر از همسرش اقدام به دفع شهوت کند, از تجاوزکاران خواهد بود” نه تنها قرآن کریم بلکه تمامی پیامبران و ائمه نیز به تصدیق این موضوع اشاره می کنند. خب اکنون که متوجه حرام بودن خودارضایی شدیم, چگونه می توانیم اقدام به ترک استمناء کنیم؟ آیا دعا یا مناجاتی برای ترک خودارضایی وجود دارد یا خیر؟

بهترین دعا برای ترک خود ارضایی

در روایات زیادی آمده است که اگر بیماری یا عادت بدی شما را فرا گرفت سعی کنید با کنترل ذهن و خواندن دعا بر آن غلبه کنید. با توجه به تحقیقات فراوانی که در مبحث داشتیم, توانستیم مواردی را برای شما گردآوری کنیم که امیدواریم با خواندن هریک از این سوره های مبارکه با احساس خوب, بتوانید از شر بیماری ها و عادات مخرب همچون خودارضایی رهایی یابید.

بهترین دعا برای ترک خود ارضایی

ابتدا وضو گرفته و سپس به نیت ترک عادت مخربی که در ذهن دارید, اقدام به خواندن سوره های زیر به ترتیب کنید(این دستور را به مدت 7 روز از صمیم قلب و با احساس خوب انجام دهید)

 1. سوره الحمد
 2. سوره انشراح
 3. سوره فلق
 4. سوره اخلاص
 5. سوره فتح آیه 29
 6. سوره الناس
 7. 100 مرتبه شکرگذاری نعمت هایی که دارید مثلا “خدایا بابت نعمت هایی همچون سلامتی, موهای سر, بینایی و… شکرت”
 8. 3 مرتبه خواندن آیه الکرسی
 9. آیه 25 سوره نور را 5 مرتبه بخوانید
 10. و در پایان آیه “لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم” را بخوانید. (سعی کنید این سوره های مبارکه را هر روز و قبل از خواب بخوانید)

آیا ترک خودارضایی با دعا و ذکر گفتن, جواب می دهد؟

روش های زیادی برای درمان خودارضایی وجود دارد که تنها روش واقعی و کارآمد, کنترل شهوت از طریق ازدواج است. در واقع برای ترک استمناء ذکر و دعای خاصی بیان نشده است ولی افراد معتاد به این عادت مخرب می توانند از طریق ازدواج, ترک تضمینی خودارضایی را برای خود رقم بزنند. البته این موضوع را نیز بیان کنیم که گرفتن همسر به هدف ترک استمناء به تنهایی کارساز نیست و فرد بیمار باید به طور مداوم اقدام به امر معنوی و راز و نیاز با خداوند بپردازد تا بر خودارضایی غلبه کند. در ادامه شما عزیزان را با برخی از این امور مهم آشنا می کنیم.

مطلب مرتبط: اسم غسل خودارضایی

درمان قطعی خودارضایی همراه با دعا و ذکر

یکی از نوجوانان برای ترک خودارضایی نزد فرد بزرگ دینی می رود و از او می پرسد: مدت هاست که اقدام به خودارضایی می کنم کمکم کنید! واسه رهایی از گناه خودارضایی چه ختمی رو بخونم؟ به کدوم امام متوسل بشم؟ کدام سوره قرآن را بخوانم؟ خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید. بزرگ مرد دینی هم در پاسخ به فرد مراجعه کننده می گوید, تنها راه حل اساسی برای ترک خودارضایی, ازدواج و کنترل شهوت است. اگر هم توانایی مالی برای ازدواج را نداری باید موارد زیر را عمل کرده تا نتیجه ترک برای شما حاصل شود. این موارد عبارتند از:

 1. اولین و مهمترین مرحله در ترک استمناء, ایمان به خدای یگانه است که توانایی اجابت درخواست تو را خواهد داشت. اصلا نباید ناامید شد و تنها به روش هایی که برای ترک این عادت مخرب می دانی, عمل کنی.
 2. در مراسمات مذهبی همانند دعای ندبه, زیارت عاشورا, توسل, کمیل و…. برای ایجاد احساس خوب و دوری از گناه شرکت داشته باشید.
 3. روزه گرفتن دو روز در هفته می تواند گزینه خوبی برای ترک آسان استمناء باشد.
 4. از شنیدن آواز و موسیقی های تحریک کننده خودداری کنید.
 5. با افرادی که شما را سمت گناه سوق می دهند, رفت و آمد نداشته باشید چرا که مهمترین عامل در تحریک ذهنی جهت انجام خودارضایی, رفیق ناباب است.
 6. نماز مستحبی را برای یاد خداوند, بسیار زیاد بخوانید و حتی در هنگام تنهایی خود, مشغول خواندن آن باشید.
 7. از پرخوری پرهیز نمائید.
 8. هر عملی که شما را به یاد خداوند و قیامت می اندازد, استقبال کنید چرا که سبب دوری شما از گناه و سوق به سمت خوبی ها می دهد. مثلا روزی 100 مرتبه با صلوات فرستادن و طلب استغفار یاد خداوند را زنده نگه دارید.
 9. لباس های تنگ و جذب نپوشید و تا حد ممکن در هنگام  لباس زیادی را به تن کنید.
 10. از نگاه کردن به صحنه های تحریک کننده و فیلم های پورن پرهیز کنید.
 11. از تغذیه مناسب برای جبران خودارضایی کمک گرفته و خوردن مواد خواکی تحریک کننده همچون خرما, پیاز و…. را کاهش دهید.
 12. اجتناب از دست زدن به اندام تناسلی خود
 13. دمر(به شکم) هرگز نخوابید.
 14. قبل از خواب مثانه شما باید خالی باشد چرا که این گزینه سبب تحریک شما می شود.
 15. به طور منظم ورزش کنید.
 16. در مکان های خلوت و تنهایی دوری کنید چرا که انگیزه و شوق شما به سمت استمناء بیشتر خواهد شد. هر وقت که حس گناه داشتید, به خودتان بگوئید “الان خداوند مرا می بیند”
 17. زمانی که فکر منحرف به ذهنتان می رسد, ورزش سنگین و یا پیاده روی طولانی کنید.
 18. پرهیز از خیال پردازی و سرگرم کردن خود با کارهای مفید همچون مطالعه و ورزش
 19. به خداوند توکل کنید و از خودش بخواهید در این مرحله از زندگی شما را نجات دهد.
 20. قاطعانه بر روی تصمیم خود بیاستید.
 21. همیشه وضو داشته باشید.
 22. همیشه ذکر بگوئید و یا شکر نعمت های خداوند را به جای آورید
 23. اگر ذهنتان به سمت خودارضایی رفت, یاد مرگ بیافتید.

نتیجه گیری

ترک بیماری خودارضایی در اغلب اوقات با دعا و ذکر میسر نمی شود بلک نیازمند به تصمیم جدی و قطعی برای عدم انجام این عادت مخرب است. اگر شما نیز در ترک این عارضه با مشکل مواجه هستید, بهترین پیشنهاد ما گرفتن مشاوره یا دکتر برای ترک خودارضایی است چرا که راه حل های قطعی را به شما عزیزان نشان خواهند داد.

Related Posts

61 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • تراب احمدی
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ ۰۰:۵۲

  من تست کردم واقعا جواب داد
  خدایا شکرت

  پاسخ
  • فکر نمیکنم با دعا بشه استمنا رو ول کرد.

   پاسخ
   • هر چی خدا بخواد همون میشه

    پاسخ
   • سلام من هفته ای یه بار متاسفانه خود ارضایی می کنم شما میگین ناشی از تصورات جنسی ولی من هم نماز خون هستم هم کلی روضه فاطمه زهرا گوش می دم ولی با جنگ نفسم نمی تونم چطور مبارزه کنم من یه باز ماه شعبان بود تحریک شدم و رفتم نماز خواندم امام زمان دیدم طبق حدیث امام علی ع
    رعایت کردم و در عین تحریک رفتم نماز ه
    خوندم با اینکه می دونم چاره اش نماز و یاد خدا ولی لحظه تحریک نمی تونم جلوی خودم بگیرم خواستگار خوبم ندارم ازدواج کنم

    پاسخ
    • به خدا بزار کنار گناه کبیره هست میفهمی یعنی چی؟ اگه یک درصدم آدم اهل دین و مذهب شیعه باشه میدونه یعنی چی من خودم از وقتی فهمیدم حرامه و انقد گناه داره همون روز قطعش کردم یکم تحقیق کن دربارش تو اینترنت متوجه کارت میشی

     پاسخ
     • تو دیگه???

     • گمنام اهل افغانستان
      ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ ۰۹:۵۱

      سلام جناب نویسنده محترم
      شرایط ازدواج را آنقدر سخت کرده اند که هرگز نمیشود نزدیک دختر شد چطور ممکنه که من سی و شش ساله دعا و نماز بخوانم و کنترل گردم هیچ گاهی یادم نیست که رو به این گناه نکرده باشم و خدا یادم نیاید دیگه شیطان آنقدر بر من مسلط شده که توبه خدایا هیچ نمیتوانم خودم را کنترل کنم خدایا شرمنده ام مرا ببخش و از غیبت کمکم کن خدایا از من بهتر تمامی دلیل این عمل منفور را میدانی که چرا سویش جذب شده ام شرمنده خدا جان شرمنده

     • سلام
      میگه تعتراف به گناه خودش خوب نیست ولی دیگه نمیتونم
      سال هاست اینکارو انجام میدم حتی احساس میکنم موهام داره میریزه عذاب وجدان دارم روزی هزار بار به خودم فحش میدم برای رهاییم دعا میکنم ولی نمیتونم
      دیگه روم نمیشه جاهای مذهبی برم انقد احساس بدی به خودم دارم و فکر میکنم من رفتن و نرفتنم فرقی نداره واقعا ناراحتم
      میخوام ازدواج کنم خواستگارم زیاد دارم ولی شرایطشون اون طوری ک میخوام نیست از طرفی فکر میکنم با یکی ازدواج کنم حتی به قیمت بدبخت شدنم ولی از این کار دست بردارم

    • واقعاً راست مگین منم هم نماز می خوانم خیلی مزهبی هم هستم قرآن می خوانم ولی با نفسم نمی تونم مبارزه کنم دو هفته ی سه یا چهار بار خودراضای می کنم خدا کمکم کنه از بنده خلاس

     پاسخ
     • دور از خدا
      ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ۲۰:۳۸

      منم دقیقین مثل تو گرفتارم علی جان

     • شما ها خوبی دهن من سرویس شده بابا من دیگه نمیتونم چیکار کنم وای ریدم تو این زندگی آخه خدا چرا باید خود ارضایی رو تو بدن انسان بزاره می‌دونی من چطور من تحریک نمیشم تقریباً اما با ذهنم درگیرم به شدت و عرض چند ثانیه میرم خود ارضایی کنم خیلی کار ها کردم ول فکر کنم باید باهاش زندگی کنیم??

    • اگه ادم پاکی هستی و ظاهر خوبی داری من خواستگار

     پاسخ
    • شماره واتزاپتو بده راهنماییت کنم

     پاسخ
   • منم فکر نکنم اینجوری درست بشه
    چون سر سینه هام این اواخر خیلی سفت میشه

    پاسخ
 • گرگیس خانم
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ ۲۲:۳۳

  جالب بودش فقط یه چیزی الان من این سوره های مبارکه رو باید با احساس بخونم تا منجر به تر خودارضایی توی من بشه؟ آخه من نزدیکه ۱۰ ساله در گیر این مریضی ام هرراهی رفتم نشده موندم خدایا کمکم کن

  پاسخ
  • سلام بله تا حدود زیادی می تونید احساس خودارضایی رو ترک کنید و خواند دعا سبب پرت شدن حواس شما به سمت کارهای خوب می شود. اگر نتوانستید ترک کنید و در شما تاثیری نداشت, حتما اقدام به رزرو مشاوره کنید.

   پاسخ
  • فقط استغفار کنید، شرکت در دورهمی های مذهبی ، پیاده روی و مطالعه برای پر کردن اوقات فراغت ، موفق باشید

   پاسخ
  • شما دختر هستین از ۱۰سالگی یا خدا

   پاسخ
 • به نظر من بهترین دعایی که می تونسید واسه ترک بخونید آیه الکرسی هستش خیلی خوبه حتما واسه ترک خودارضایی خوبه

  پاسخ
 • غلامعلی یوسفی
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ ۲۳:۵۰

  سلام
  میبخشید من چندتا دعای دیگه هم واسه ترک این عادت بلدم که نمیدونم کارساز هست یا نه مثلا شنیدم سوره یاسین خیلی مهم واسه ترک عادت بد
  خواستم بدونم نظرتون چیه خوبه آخه هر وقت میخونمش احساس خیلی خوبی بهم دست میده واقعا حالم خوب میشه و نمیرم سمت خودارضایی
  ننیجه واقعیشو دیدم

  پاسخ
 • نیما اجراللهی
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ ۱۳:۴۷

  الان این سوره هایی که گفتید، همش جز بهترین ذکر برای ترک خودارضایی محسوب میشه خب اگر اینطوریه خب سوره های دیگه چی اونا هم میتونیم بخونیم؟ مادر بزرگ من همیشه میگه سوره قرآن رو بیاد همیشه و هر روز بخونی تا اخلاق و رفتارت عوض بشه. واسه همین میگم که من اگر بخوام به ترتیب بخونم عیبی که نداره؟
  ممنون میشم جوابمو سریع بدید واقعا مشتاقم جوابتون رو بدونم

  پاسخ
  • سلام
   نه مشکلی نداره
   در کل خواندن سوره های قرآن سبب آرامش خاطر و دوری گناه و ارتکاب خطا میشه

   پاسخ
   • آرش قاسم لو
    ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ ۱۵:۴۵

    سلام
    میبخشید دعای رفع خودارضایی همیناست؟ اگر اینارو بخونیم و احساس خوب داشته باشیم، خودارضایی رو ترک می کنیم؟ آخه خیلی ها میگن باید بری دکتر یا مشاوره واسه ترک استمنا آدم میمونه کدومو بره
    راستش من چندسالیه که خورداضایی می کنم و اصلا نمیتونم ترکش کنم ایشالله با خوندن این دعا و ذکر سریع خوب شم
    مرسی ازتون

    پاسخ
    • سلام بله ا حدودسی زیادی تمرکز شما رو از کارهای ناخواسته همجون خودارضایی بر میداره و به موارد مثبت جهت دهی می کنه

     پاسخ
     • سلام دقت خوش
      بزرگوار من در خواب خودارضایی میکنم چشم های بسته خودم بحال هستم … من در بیداری خودارضایی نمیکنم مشکل من چیست تقربیا ۷ سال میشه این عادت را دارم

 • سلام این دعا برای رفع خودارضایی کارساز هستش؟ آخه من رفتم دکتر چندتا قرص بهم داد و تعجب میکنم آدم هایی که میگن با دعا و ذکر خوب شدن. نمیدونم شاید هم کارسازه چی بگم ولی من رفتم پیشه پزشک که اینارو بهم داد
  تا الان هم یه خورده تونستم طاقت بیارم و نزنم و ترکش کنم

  پاسخ
  • سلام
   تا حدود زیادی بله
   ببینید خودارضایی ناشی از تصورات ذهنی است که انجام میدید و هرگاه به فکر مقدسات و رازو نسیاز با خدا برای ترک خودارضایی باشید, به سمت آن سوق داده نمیشید. به هرحال روش های ترک خودارضایی بسیار زیاد است

   پاسخ
   • سلام الان این دعا واسه ترک خودارضایی خوبه که بخونیمش؟ کدوم آیه خوبه واسه ترک خودارضایی

    پاسخ
    • سلام دعاهیی که در مقاله بیان شده, بهترین ذکر و دعا برای تقویت روحیه شما در عدم انجام خودارضایی است

     پاسخ
 • عالی بود،

  پاسخ
  • یک پادشاه که دیگه ...نمیزنه
   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ ۱۸:۵۵

   جق نزن جقی میشی بعد در آینده که ازدواج کنی زود ارضا میشی نمیتونی همسرتون ارضا کنی بعد منجر به طلاق میشه کسی دیگه بهت زن نمیده
   مغز منکه دیگه گوزیده از بس زدم یه سریال باید ده بار نگاه کنم که بفهمم اصلا تمرکز ندارم همش سرم کلاه میره نزن نزن رفیق همش تو خودمم بگای سگ رفتم. خدایا خودت نظری به حال ما کن .گفتم بیام یه چیز بگم یکی رو نجات بدم خدا منو ببخشه. دستم به دامنت خدا

   پاسخ
 • عالی بود، فقط ورزش و خسته بودن موقع خواب، همراه نداشتن موبایل در رختخواب

  پاسخ
 • با سلام

  یک مسیر روحانی جالب وجود دارد بنام انجمن معتادان جنسی گمنام تست کنید به امید خدا جواب می گیرد چون خود خدا پشت هیمن برنامه مذهبی روحانی است موفق باشید

  پاسخ
 • سلام با تو جه به مطالب مفید شما منم میخواستم از تجربیات خودم بگم اگر بخاطر خدا ترک گناه کنید خدا بهتون کرامت میده من ماه شعبان پارسال یه دفعه تحریک شدم و میل جنسی گرفتم اما یاد جمله امام علی افتادم که هرکس تحریک بشه اگر متاهل بره با همسرش و اگر مجرد بره نماز بخونه منم گفتم خدا رو امتحان کنم چون مجرد بود م رفتم نماز خواندم همین که الله اکبر نماز گفتم امام زمان در سمت چپم دیدم که داشت نگاهم می کرد بعد تا آخر نماز ایستاد منم زرنگی کردم و سه تا دعای مستجاب کردم که امام زمان یکی شو آمین گفت خواستم بگم در زمان تحریک برین نماز بخونین خدا بهتون کرامت میده ولی متاسفانه اون اعتقاد ندارم الان خودم میرم دنبال مطالب سکسی و چشمم میبینن دلم میخواد باید مواظب چشم بود لطفا ادمین جواب منم بدین

  پاسخ
  • سلام خدمت شما دوست عزیز
   اساسا خودارضایی یک عادت ذهنی است که فرد تا زمانی که ذهن خودشو پاک نکنه, نمی تونه خوداضایی رو ترک کنه. حالا راه های زیادی واسه ترک استمناء وجود داره که می تونید ازش کمک بگیرید مثلا دعاهایی که در این مقاله بهش اشاره کردیم و متوسل شدن به ائمه اطهار و…

   پاسخ
  • مگه امام زمان زبانم لال غول چراغ جادوعه ?

   پاسخ
   • خدا مرا ببخش دیگر راهی در ذهن نماده برای ترک خود ارضایی هرچقدر کردم نشد خدا خودت توفیق نصیب هم بکن دیگر نمی‌توانم یا مرا بکش یا توفیق
    بخدا مرگ بهتر است خدا با تمام وجود تو را میخاهم تو هم مرا بخوه که ترکنم ولی خدا الان که دارم این متن مینویسم به شما ها هرکسی که عین من هست بیاین برای هم در موقع نماز دعا کنیم بلکه تونستیم ترک کنیم

    پاسخ
  • مگه میشع نماز بخونه ادم ولی خودارضاییم کنه .
   من ک پسرم میگم اگه نماز بخونم ارضا کنم خودمو گناه میکنم نمیرن ارضا کنم وشما هم نماز هگ خودارضای مگه میشه?

   پاسخ
 • هرچیزی کوچیکی می‌تونه ذهن آدمو تحریک کنه از صدای آهنگ از نوع خواننده زن گرفته تا دیدن زن بد حجاب داخل خیابون،دست خودمونه چطور غلبه کنیم روش

  ولی من قول میدم اگه این کاریو ک میگم انجام بدین صد درصد جواب میده

  کلا موبایل رو بزارید کنار تا یه مدت زمان نسبتا طولانی تا رو شهوتتون کنترل کنیدو تا جایی که میتونید برید سمت خدا و معصومین

  ولی بدونید عامل اصلی موبایله موبایل موبایل

  پاسخ
 • من به خیلی چیزا اعتقاد ندارم فقط خدا رو باور دارم قبلنا نماز شب میخوندم ولی الان ترک کردم نماز خوندنو اصلا به دین واینا فکر نمیکنم ولی بنظرمن با خودتون فکر کنید هربار که تحریک میشید خود ارضایی میکنید چقد بر میزان ترشح تستسترون بدنتون تاثیر منفی میذاره راحتتر میشه براتون از نظر پزشکی البته چون در آخر منجر به ناباروری میشه

  پاسخ
 • سلام این وبسایت در مورد همین کار هستش و به تنهایی کار بسیار مشکلی هست باینجا مراجعه کنید کمک میشه بهتون.

  پاسخ
 • سلام لطفا کسی تونسته این عادت ترک‌کنه به منم کمک کنه من چند ساله درگیرشم لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • سلام
   من به عشق اینکه بتونم اربعین کربلا باشم از قبل محرم نزدم تا ی ماه بعد اربعین ولی بعدش متسفانه زدم و باز خودمو کنترل کردم چهل روزی نزدم باز زدم
   تمام این حرفا رو زدم برای این که نباید تسلیم شد برای خودتون شرط و جایزه بزارید و سعی کنید زمان رو بیشتر کنید
   مثلا برای من هفته اول نزدن مشکلی تیست هفته دوم بسیار سخته باز هفته سه و چهار اسون میشه تا بعد سی روز ک فشار دوباره شروع میشه این ده روز ماه رمضون تا عید غدیر یل ولادت امام رضا فرصت خوبیه بخواهید از خدا که اگر موفق بودید در نزدن توفیق کنه بیاید مشهد البته من خودم مشهدی ام من چیز دیگه میخوام برام.دعا کنید فقط رفقای من تسلیم نشید
   میگن ازدواج کنید من میگم اول ترک کنید بعد ازدواج کنید اخه اینطوری پاک به همسر و زن ایینده ام میرسم
   التماس دعا
   ی کانال تو روبیکا و ایتا هست ادمین ناشناس داره میاد برای ترک خود ارضایی ازتون میپرسه که پاکید یا نه این خیلی خوب بود کمک کرد وقتی دیدم تعداد افردا پاک زیاده کسی خواست بگه ادرسش بدم یا ادرسش بدع بفرستم
   ممنون از سایت و ادمین عزیز

   پاسخ
  • سلام
   من به عشق اینکه بتونم اربعین کربلا باشم از قبل محرم نزدم تا ی ماه بعد اربعین ولی بعدش متسفانه زدم و باز خودمو کنترل کردم چهل روزی نزدم باز زدم
   تمام این حرفا رو زدم برای این که نباید تسلیم شد برای خودتون شرط و جایزه بزارید و سعی کنید زمان رو بیشتر کنید
   مثلا برای من هفته اول نزدن مشکلی تیست هفته دوم بسیار سخته باز هفته سه و چهار اسون میشه تا بعد سی روز ک فشار دوباره شروع میشه این ده روز ماه رمضون تا عید غدیر یل ولادت امام رضا فرصت خوبیه بخواهید از خدا که اگر موفق بودید در نزدن توفیق کنه بیاید مشهد البته من خودم مشهدی ام من چیز دیگه میخوام برام.دعا کنید فقط رفقای من تسلیم نشید
   میگن ازدواج کنید من میگم اول ترک کنید بعد ازدواج کنید اخه اینطوری پاک به همسر و زن ایینده ام میرسم
   التماس دعا
   ی کانال تو روبیکا و ایتا هست ادمین ناشناس داره میاد برای ترک خود ارضایی ازتون میپرسه که پاکید یا نه این خیلی خوب بود کمک کرد وقتی دیدم تعداد افردا پاک زیاده کسی خواست بگه ادرسش بدم یا ادرسش بدع بفرستم
   ممنون از سایت و ادمین عزیز

   التماس دعای مخصوص

   پاسخ
 • ۱۰ بار بیشتر نزدم من مخوام ترک کنم نمتونم چرا خدا ذهن من پر چرت پرت تا خودارضایی میکنم باید ذهن خالی باشه

  پاسخ
 • سلام دوستان عزیز یک کمک‌ از خدا و شما دارم از خدایا راحله ترک خودراضی ترک کنم از مردم مخوام من کمک کن

  پاسخ
 • سلام بله دقیق فرمودی که عامل اصلی که همه را تحریک به گناه می‌کنه موبایل است ولی مباحث مهم که در موبایل یا همین انترنیت داشته باشیم آن وقت برای این کار چه می فرمایید ؟
  کتاب از بیرون هم خریده نمیشود بخاطری مشکلات اقتصادی‌‌….

  پاسخ
 • محمدرحیم
  ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ ۰۲:۳۶

  سلام من اهل افغانستانم
  از ولایت دایکندی ام
  منم در اوایل بلوغیت خودارضایی میکردم ولی زمان قبل از کانکور این کار کم کم و در آخر در سال یکبار رساندم و در پنج سال دانشگاه ترک کردم وتا یک سال پیش والان باز این کار میکنم بیست روز بعد یکبار ولی خیلی احساس گناه و شرمندگی میکنم نمیدونم راه حل چیست و چکار کنم خدایا خودت کمکم کن خدایا خودت معزه کن اصلأ دوست ندارم اینکار رو کنم
  لطفاً دوستان عزیز راهنمایم کنید ممنون میشم
  ولی این دعای های که در اینجا درج کردن هتمن انجام میدهم انشاالله خدا خودش یاریم کنه واقعاً ازاین کار متنفرم

  پاسخ
  • سلام

   تنها راهش خوردن لقمه حلال هست بنابراین باید یه کار حلال برای خودتون جور کنید و خمس سالیانتون رو هم پرداخت کنید و در کنارش انجام واجبات و ترک محرمات تنها راهش همینه. دعا هم خیلی خوبه اما حتما باید در کنار مورد بالا باشه

   یا حق

   پاسخ
 • من که از کاری که میکنم خیلی پشیمونم
  از امروز که فهمیدم برای پاکی باید حتما غسل کنی خدا مارو ببخشه ما که اینجوری عستیم بچه های ما چی میخوان بشن
  از سایتتون هم ممنون که کمک میکنید
  تا به پاکی واقعی برسید

  پاسخ
  • سلام همه داداشا و آبجی های گلم . ببینید من الان هفده سالمه از ۱۲ الا ۱۳ سالگی میزنم از یک ماه درمیان شروع شد که الان شده روزانه اونم بعضی وقت ها چند بار وقتی یه جوون یه شریک جنسي نداره که بخواهد مسائل جنسي شونو با هم رفع کنن میخواد چیکا کن ها ، جق زدن هرچی باشه بهتر از این که بری به ناموس مردم تعرض کنی . والسلام نامه تمام .

   پاسخ
 • من تازه زدم و بعد هر بار زدن میام و این مطالبو میخونم ولی بازم درس نمیشه

  پاسخ
 • سلام .من خودم شاید از ۱۴ سالگی درگیرش بودم.ادم خیلی معتقدی هم هستم ولی واقعا نمیشد ترکش کنم تا اینکه به توصیه یه بنده خدا عمل کردم.
  هر روز صبح سوره یس بخونید هدیه کنید به حضرت زهرا و روزی ۲ رکعت نماز بخونید هدیه به حضرت زهرا
  خیلی خیلی قوی هست .موکل های خیلی قدرتمندی داره سوره یس نمیزاره گناه کنید من هر چیزی رو امتحان کردم نشد ولی این کار زندگیم رو تغییر داد.سعی کنید حتما همیشه تو زندگیتون اینکار رو انجام بدید کم کم تو دلتون میفته در ادامه باید چکار کنید

  پاسخ
 • من اهل نماز و روزه ام منتها هردو سه روزی یبار انجام میدم،دست خودم نییس،بعد انجام حتی روم نمیشه جانماز رو پهن کنم برم پیش خدا.ولی با این حال نمیزارم شیطان بیشتر منو بخارونه،ب بدبختی میرم حالا یا خداجان قبول میکنه یا نمیکنه،،،،من هزاربارتوبه شکستم،اما اینبار اراده قوی میخواد،میخوام باتوکل ب الله جان زندگیمو بسازم،نمیخام با این لذت های زودگذر خودمو تو جهنم ی عمر عذاب بدم….یاالله برما بندگان سیاه دل رحمی بفرما و مارا از دام شیطان رهایی بده…امین یا رب العالمین….استغفار زیاد کنید دوستان،،درپناه ایزد منان

  پاسخ
 • محمد مهدی امیری
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ ۰۰:۱۲

  سلام و عرض ادب
  من از ۱۵سالگی شروع کردم و تا ۱۵سال و ۶ماهگی تمومش کردم به سختی زیاد میخواستم بدونم شما روحانی چیزی هستید از دین اطلاع خوبی داشته باشید ؟
  میخواستم یه سوال بپرسم امیدوارم جواب بدید
  من به مدت ۶ماه هروز ۲الا ۳بار میزدم و می‌دونم این گناه کبیره است و جایی خوندم که خداوند گناهان کبیره را نمی بخشه بسیار استغفار کردم طلب آمرزش کردم و هنوز عذاب وجدان دارم هی به خودم میگم این یه عملی طبیعی هست و هم سن و سال های تو هم انجامش دادن الان هیچ زنی دیگه تحریکم نمیکنه (از راه شهوت) و فقط الان عذاب وجدان دارم چه کنم شما کمکم کنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست